Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egyedül menni Szigetre?

Egyedül menni Szigetre?

Figyelt kérdés

A barátaimmal úgy volt, hogy kimegyünk egy hétre, ezért megvettem már a heti diákbérletet, de aztán ők lemondták és csak két napra jönnek. Eléggé kétségbe estem, mert nagyon szeretném látni a hét vége felé levő fellépőket, de egyáltalán nem tudom, hogy mennyire jó ötlet egyedül kimenni, illetve, hogy nem érezném-e nagyon magányos am magam. Már voltam Szigeten, de mindig csak barátokkal, és most ez rendesen kétségbeejtett. Szerintetek menjek el egyedül, vagy adjam fel?

19/L



2019. ápr. 13. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egyedul! Tudom ijesztonek hangzik, de jobb mint otthon ulni nem? Alapbol konnyu ott baratkozni, ha meg visszahuzodo vagy akkor iszol egy KICSIT es feloldodsz :D
2019. ápr. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán elmennék egyedül is! Hidd el, hamar világi haverokra találsz ;)
2019. ápr. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
75%
Én a helyedben mindenképpen elmennék, szerintem se leszel magányos, van ott csomó ember ;)
2019. máj. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ugyanez kb, én megyek egyedül is.
2019. jún. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akik egyedül mennek vagy mentek már más fesztiválra Ti hogyan ismerkedtek? Campusra úgy néz egyedül mennék
2019. júl. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 piri92 válasza:
Szia, közben összejött a társaság? Tavaly egész jó csapatot sikerült összehozni Balaton Soundra itt gyakorikérdéseken.
2019. júl. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Nem tudom, közben hogy döntöttél, de ha 13-án ott leszel, összefuthatnánk. Úgy tűnik, én is egyedül megyek. 20F
2019. júl. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!