Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » HBO Go-hoz mi a minimum...

HBO Go-hoz mi a minimum rendszerkövetelmény?

Figyelt kérdés

Laptopon nem tudok filmet nézni, hihetetlenül durván akad, laggol, majdhogynem képkockánként áll meg.

Elég régi gépről van szó, de a netünk erős (a gépben a háló(?)kártya is 100 mbites, ami nyilván sokat levesz az 500ból, ami lehetne, de még mindig elégnek kéne lennie... a hbo honlapja szerint is...)

Youtube-on nincs gond a videókkal, letöltve is tudok filmet nézni, de a hbo go használhatatlan.

Oké, régi gép, de új korában jó volt, ma is simán elfutnak rajta játékok, mèg online formában is, igaz, nem a legjobb grafikaval nyilván.


És azért sem értem, mert a _tényleg_ gagyi tabletemen, ahol már a netezés is idegölő, olyan lassú, na, ott meg a hbo go appal simán nézek filmet...


Szóval nem értem. Gyikben nem találtam rendszerkövetelményt, csak a sávszélességre vonatkozóan, de akkor mégis mi lehet a gond?



2019. ápr. 18. 00:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Az HBO GO használatához a következő rendszerkövetelményeknek kell megfelelni: 1) 5.0 vagy újabb verziójú Silverlight. 2) Legalább 2.0Mbps sebességű Internet csatlakozás. 3) Legalább 1.6GHz-es - vagy annál jobb - Intel Core Duo processzor és legalább 512MB RAM. Itt ellenőrizheted, hogy a legfrissebb Silverlight verzió van-e a számítógépedre telepítve: www.microsoft.com/getsilverlight/
2019. ápr. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ellenőriztem az írtakat, a proci 2.10 GHz, a RAM 3 gb.


Letöltöttem a silverlightot, de sajnos nem oldotta meg a problémát, ugyanúgy szakadozik az egész. :(

2019. ápr. 18. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!