Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A TikTok alkalmazásban hogy...

A TikTok alkalmazásban hogy kell démon szemet csinálni?

Figyelt kérdés

Hiába nézegetem nem találom sehol :/ vagy esetleg másik alkalmazás kell hozzá?

A válaszokat előre is köszönöm ☺️


2019. ápr. 18. 11:47
 1/2 anonim válasza:

Szia! Én is sok ideig ,,küszködtem" ezzel a problémával. Ugye a TikTok csak a jelenleg népszerű effektusokat jeleníti meg. Ezért, ha használni szeretnéd azt a démon szemes effektust, akkor keress egy videót, amelyben szerepel, és akkor a felhasználó neve felett ott lesz egy sárga ,,varázspálca", és az effekt neve. Arra kattints rá, és utána add hozzá a kedvencekhez. Ezekután, amikor megnyitod az effetusokat, ott lesz a kis könyvjelző ikonnál. Ugyanígy kell eljárni, ha más effektet szeretnél. Illetve, ha egy effekt nagyon tetszik (ami éppen van), akkor jól teszed, ha elmented, hisz így később keresgélés nélkül is meglesz. Semmi külön alkalmazás nem kell hozzá.

Remélem tudtam segíteni, érthető volt, amit írtam.

Ha esetleg még nem tudsz vagy nem értesz valamit, nyugodtan írj rám privátban.😉

2019. ápr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Teljesen érthető volt. Nagyon szépen köszönöm a segítségét :)
2019. ápr. 28. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!