Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik egyetem tartja a...

Melyik egyetem tartja a legjobb bulikat?

Figyelt kérdés

Aki már különböző egyetemek által szervezett bulin is volt, melyiket tartotta legjobbnak? Különösen a pesti egyetemek érdekelnek, mert én is ott tanulok, de a vidékiekre is kíváncsi vagyok, hogy csapatják :D

Köszi előre is a válaszokat!

20L



2019. ápr. 21. 20:28
 1/9 anonim válasza:
85%

gazdasági beállítottságú egyetemek, corvinus, bge, metu stb.

orvosin szarni sincs idejük, mérnököknél meg nincs akkora igény a virslipartira

2019. ápr. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
18%

A büfészakok meg ahol sokan vannak, vegyes a szórás és unatkozni is van idő, mert nem kell sokat tanulni.

BGF, Corvinus esetleg PPKE, gondolom ide jön még ELTE is mert sokan vannak és ott is van jópár büfészak.


BME-n túl sok a srác és idő sincs annyi, orvosin szintén nincs sok idő bulizni, meg emberek is "kulturáltabbak", nem fogják magukat padlóig inni.

2019. ápr. 22. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
azért a bme elég jó bulikat szokott tartani
2019. ápr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Debrecenben meg Szegeden rengeteg medikus buli van...meg bölcsész.
2019. ápr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
32%
BMEn csak záróbulik jók, amúgy virsliparty,és/vagy kevés ember.
2019. ápr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
80%
hát nem a SOTE
2019. ápr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Napznk soten szerintem egesz sok buli van. Kulfoldiek tobb esemenyt szerveznrk, a magyar bulik szerintem laposak. Ugy havonta szokott lenni egy nagyobb, ha jarsz instruktorkepzesre akkor meg heti szinten.


Bme mernokokkel volt kozos okorsutes, de nekik is inkabb tanulason a hangsuly. Bolcseszkaron meg mas, konnyedebb hangvetelu egyetemeken azert tobb buli van, valamikor jobb valamikor szarabb.

Ha van ismerosod mas helyrol akkor szerintem siman mehetsz oda bulizni, most gepesz napok vannak pl. Osszel meg bme s napok voltak

2019. ápr. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sotes vagyok, és igenis van egy csomó buli, koliban pedig kb mindennap. Nyilván mocskos sokat kell tanulni, de azért itt is van élet, nem kell annyira félteni minket... :D
2019. máj. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint egy orvosis bulira érdemes elnézni... : )

Köszi a válaszokat, mindenkit felpontoztam.

2019. máj. 12. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!