Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egy leszbikus-pedofilos...

Egy leszbikus-pedofilos történetet szeretnék írni. A lolita vagy a pedofil szemszögéből írjak? Esetleg mindkettőből?

Figyelt kérdés

A lolita 13 éves, a pedofil 23. Én nem vagyok pedofil. (16 vagyok)

Igazából a történet arról szól, hogy a naiv kislány (Lora) és egy felnőtt nő (Dasha) véletlenül találkoznak. Lora beleszeret a nőbe, Dasha meg kihasználja az ártatlanságát és naivitását és ráveszi néhány dologra, irányítja őt...



2019. ápr. 22. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes téma választás :D Egyébként attol függjön mi a célod vele. Kit akarsz szimpatikussá tenni a közönséged számára? Feltételezem hogy a kislányt. Ha ez így van szerintem inkább az ő szemszögéböl kéne folynia a cselekménynek. Mert az emberek nem szeretik tapasztalatom szerint ha egy gonosz, ellenszenves ember gondolatain át látják a sztorit. Csak ha fekete humor vagy ha annyira jol van megfogalmazva. Aztán ha a kislányt se tennéd szimpatikissá, lehet hogy egy külső szögre kéne alapoznod. Meg a másik kérdés hogy ugye te irod, kinek a szemszögéböl menne jobban? Kivel tudsz jobban azonosulni?
2019. ápr. 23. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igazából mindkét szereplőt szeretném bizonyos fokig szimpatikussá tenni. Végül rájöttem, hogy össze fogom kapcsolni egy másik történet ötletemmel és igazából egyik szereplő sem lesz kifejezetten negatív, bár Dasha néha tényleg úgy fog tűnni, viszon így mindkét szemszöget írnom kell. Mindenesetre köszönöm szépen a segítséget!
2019. ápr. 23. 10:17
 3/12 anonim ***** válasza:
A lolita teljesen mást jelent.
2019. ápr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A lolita szó jelentése: bájos, elbűvölő kislány.
2019. ápr. 28. 10:59
 5/12 anonim ***** válasza:
2019. máj. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
A pedofil nem kamaszokra hajt, hanem fejletlen kicsikre. Se cici, se menstruáció, semmi ilyesmi. Fejletlen, védtelen kicsikre hajt a csecsemőtől kezdve az ovis-nyolc-kilenc éves gyerekekig. Ne keverd a dolgokat. egy tizennégy éves meg azzal dug akinek hagyja hogy behülyítse.
2019. máj. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Amúgy meg ne akard már a pedofil tetveket idealizálni.
2019. máj. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 nem akarom idealizálni. A nőről ki fog derülni, hogy nem pedofil, hanem valami más oka van. A kislány korát 11-re a nő korát 21-re csökkentettem időközben.
2019. máj. 1. 18:29
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Gratulálok, egyre betegebb dolgot akarsz csinálni.
2019. máj. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azért mert a 13-mat a válaszolók nem találták elég fiatalnak a lolita szerephez...
2019. máj. 1. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!