Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Youtubon mi az a copyright?

Youtubon mi az a copyright?

Figyelt kérdés
Youtubra ki szeretnék rakni egy videót ami alatt az alábbi zene megy. De nem tudom, hogy copyrightos-e. Hogyan tudom megnézni, hogy az? Ill nem lehet megelozni azt, hogy a zene miatt le szedjék a videót? Csak értelmes emberek. [link]

2019. ápr. 23. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez bizony Copyrightos, de a videó alatti információkból elég egyértelmű.
2019. ápr. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De amúgy honnan tudom, hogy copyrightos-e vagy nem?
2019. ápr. 23. 13:33
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy belépsz a csatornádon a Creator Studioba és ott van egy Audio Library, azon belül is az Ad-supported music.
2019. ápr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden zene jogvédett, és csak az használható fel szabadon, ami mellett fel van tüntetve ez az információ. A legegyszerűbb - ahogy írták is - a Youtube saját gyűjteményéből válogatni, vagy olyan gyűjtőoldalakról (royalty free, licence free), ahol ilyen szabadon felhasználható művek vannak.
2019. ápr. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!