Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » SOS! Eltörött a diákigazolvány...

SOS! Eltörött a diákigazolványom és az eltörött rész elveszett és még nem voltam ujjat csinálni. Letörött az irányítószám és a születési dátum előröl. Így elfogadják a moziban a diákot?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 25. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Egy okmány bármilyen mértékű sérülése egyenlő az érvénytelenségével (akkor is ha csak ketté van törve, de egybetéve minden adata olvasható), ráadádsul a tiédből konkrét azonosító adat is hiányzik. Olyan, mintha nem is lenne, számíts arra hogy nem fogják elfogadni.
2019. ápr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Addig kérj az iskoládtól látogatási papírt. Mindig magaddal kell vinned (utazás, mozi stb), és ha kérik azt kell odaadnod.
2019. ápr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én anno elfelejtettem vinni a diákomat..mondta a pénztáros tökmindegy milyen diákot viszek neki csak érvényes legyen..így hát leszólítottam 2perc erejéig egy csapatot, hogy segítsen ki egy diákigazolvánnyal..mind1,hogy fiú v lány tanuló adta kölcsön..elfogadták...
2019. ápr. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!