Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Puttón nyert már valaki?

Puttón nyert már valaki?

Figyelt kérdés
Én még soha egyetlen egyszer sem nyertem ezzel a játékkal! Egyszer elszórtam rá hatezer forintot ötös szorzón öt játékon át, de semmi. Néha csak 250 forintokat, vagy max egy ezrest 2x szorzón két sorsolásra. Szerintem ezzel nem lehet nyerni! Csalnak biztos vagyok benne, hogy a beérkező számokból a gép generál egy olyan verziót, hogy senkinek ne legyen telitalálata! Az lehetetlen, hogy 20 számból 8-at szinte soha senki nem talál el. Ez a legkedvezőtlenebb szerencsejáték ebben biztos vagyok! Bukszán sokkal hamarabb lehet nyerni. Ez egy megjatszott csalás.

2019. ápr. 28. 17:59
 1/2 A kérdező kommentje:
Ezzel a nem lehet nyerni ebben teljeeen biztos vagyok!!!
2019. máj. 7. 11:04
 2/2 anonim válasza:
Eltaláltad. Algoritmus huzza, a többi jatekossal versenyzel, akkor fizet ha a te szamaiddal sporol a többi jatekoson. Igy van gondolom beallitva
2019. okt. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!