Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik táncban nincs erotika?

Melyik táncban nincs erotika?

Figyelt kérdés
Azok közül, amit tánciskolában tanítanak.

2019. máj. 4. 16:52
 1/6 anonim válasza:
91%

Néptánc!

Country esetleg?!

2019. máj. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincsen olyan tánc!

Természetesen lehet úgy táncolni, hogy a másiknak az erotika az eszébe se jusson veled kapcsolatban.

2019. máj. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A pogó. De tudod, a pogó nem egy tánc.
2019. máj. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

mért nem lehet benne erotika? komolyan érdekel

amúgy mindben van. a tánc az élet szerves része, annak leképzése, az erotika pedig szintúgy az élet része.

de legyen néptánc, mert amíg nem boncolod fel a szimbólumokat, az nem tűnik annak.

2019. máj. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fordítsuk meg, melyikben van? Az egyszerűbb lenne. Sőt, mi számít erotikának? Ki számára erotikus? Valakinek egy fedetlen boka már az...

Nincs erotika a gyerekek táncában (pl. akrobatikus R'N'R), a szóló táncok javában (pl. b-boying/break), a standard báltermi táncokban (távolságtartó, merev testtartás).

A táncokon belül is vannak elemek, figurák, amikre rá lehet mondani, hogy az vagy épp hogy nem az.

Láttam már olyan rúdtánc-rúdfitness bemutatót is, amiről sok dolgot el lehetett mondani, de azt nem, hogy erotikus lett volna. Pedig az a műfaj tipikusan erotikusnak számít.

Szóval elég összetett a kérdés.

2019. máj. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én vagyok a négyes, és ötös, tkp igazad van, de a kérdés stílusából nekem egy ilyen totál prűd tag vázolódik fel, aki vagy képtelen dönteni, hogy hova iratkozzon be (inkább futni, szerintem), vagy kétségbe van esve, mert táncolni akar a gyereke, de retteg tőle, hogy az edzéseken a kicsi egyszercsak megvilágosodik, hogy vannak a világban kisfiúk és kislányok is (és húszévesen már nem fog a gólyában hinni).

de amúgy még mindig nagyon érdekel a kérdező álláspontja, csak ő nem jött vissza

2019. máj. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!