Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van 2 darab záp tojásom,...

Van 2 darab záp tojásom, ormótlan büdösek, mire lehet felhasználni? Kreatív ötleteket várok!

Figyelt kérdés
Nem akarom kidobni, mert fél éve rohasztom, és ilyen büdöset nem sokszor éreztem, szóval tényleg van benne potenciál. (kulturális-vallási-gender témájú tippeket mellőzzétek)

2019. máj. 4. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dobáld meg vele az ellenségeidet!
2019. máj. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Rakd bele, egy pet palackba, a tetejére vágj kis méretű lyukakat, sűrűre. Aztán metéld fel a tojásokat negyedekre. Rakd bele a palackba és kész az "illatosító". Aztán rakd a szobádba vagy a fürdőszobába. Vagy ha gyakran jönnek vendégek a wc-be is mehet.
2019. máj. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Szerintem a legjobb megoldás nyakláncra fűzni és lehet adni szülinapra, névnapra, karácsonyra az illető biztos elájul a bűztől
2019. máj. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

En vennek egy csomo lufit, a zaptojas melle tennem nyarig, aztan ha vizibombaztok, akkor azzal a lufival dobod az ellenseget. Vags felelsz vagy mersznel megetetni a haveroddal.

Vagy a tanari asztal fiokjaba tenni.

2019. máj. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Nem akarlak megijeszteni, de a H2S ami a záptojásban képeződik, mérgezőbb a ciánnál is, ha tudod mi az. 100mg belélegezve halálos. Ami csak büdös az úgy kB 0.2 mg, de ha kis térben van, és bele szagolsz, akkor nem kizárt, hogy elájulhatsz, vagy a másik 2 (amire nem emlékszem pedig 1 napja vizsgáztam ebből) mellékhatást fogod tapasztalni. Mindazon által a H2S jól ég, és jó redukáló szer, magas koncentrációban lehet hogy robbanás veszélyes. Én a helyedben mihamarabb megszabadulnék tőle.
2019. máj. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
2019. máj. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 KZ67 válasza:
100%

A ciánnál egyáltalán nem mérgezőbb (abból 3 mg is öl), ne vessük már össze.


Megvan még? Tedd egy szellős régi kosárba, és helyezd el a közös pincében, lehetőleg olyan részen, ami nehezen hozzáférhető :-)

2019. okt. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!