Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mennyire megbízható a Wish?

Mennyire megbízható a Wish?

Figyelt kérdés
Most regisztráltam, és minden annyira olcsó, és ez nagyon furcsa. Hogy lehet, hogy pl egy okosóra a boltban sok 100.000 ft, míg itt csak 1000 ft? És a rendelés az megbízható?

2019. máj. 12. 20:16
 1/2 A kérdező kommentje:
Vagy pl ha valami ingyenes
2019. máj. 12. 20:41
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki ingyenes akkor kB tutira van szállítási költség. Ami olcsó az nem annyira minőségi pl vannak 1 dolláros gyűrűim onnan, szépek, de állíthatósak, könnyen törnek. De 1 dollárért oké.

Úgy nézelődj, hogy olyat rendelj, amiből mások is sokan rendeltek és főként pozitív minősítést adtak neki.

Én drága dolgokat nem vettem, ja és ruhában vágj minimum plusz egy méretet a méretre. Pl ha XL vagy akkor XXL lesz valószínűleg jó rád, - de már tök mérettáblázatokat adnak meg.

Nekem minden megjött onnan, pénzt is utaltak már vissza, mikor lemondtam a foglalást, nem csalódtam még, mert nem is számítottam profi termékre. Persze van olyan cucc ami meglepően jó, például telefontokom.

Szóval így nézelődj, és figyelj a szállítási költségre is. 22 dolláron felül pedig már azt hiszem vámot is kell fizetni úgyhogy egy 'boltból' az alatt rendelj.

Ugy általában azt mondom, hogy annyi pénzt költs ott, amit nem sajnálsz ha eltűnik, mert azért másabb, mint mikor boltban vásárolsz.

Ja és a dolgok volt hogy 2 hét alatt, volt hogy egy hónap alatt jöttek meg, de a csomagkövetésnél tök jól tudod követni.

Szóval ezeket tudom mondani. :)

2019. máj. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!