Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogyan tudok mozitermet bérelni?

Barátomnak lesz születésnapja, és arra gondoltam, hogy kibérelnék egy mozitermet kettőnknek, és egy bizonyos filmet vetítetnék le, nem olyat, amiket jelenleg adnak, azt olvastam, van, ahol erre is van lehetőség. Ez igaz? Hogy zajlik egy ilyen? Mennyibe kerül körülbelül? Bármit vetítenek? Próbáltam utánanézni, de semmi, lehet én vagyok a béna..:D

Keress kérdéseket hasonló témákban: mozi, terem, film, V. I. P., privát

máj. 13. 21:04  Privát üzenet  

A válaszok
Nemtudom hogy lehet kibérelni, de egyszerűbb lenne online megnézni a filmet otthon

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 14. 20:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az első randinkon moziban voltunk, és mondta, hogy úgy átélné újra az egészet..És ebből pattant ki a fejemből az ötlet, azt a filmet néznénk, amit akkor:)

# 2/3Időpont máj. 14. 21:32 Privát üzenet

Vedd fel a kapcsolatot mozikkal, és kérj árajánlatot! Asszem a Sugár moziban 20ezer körül lehet bérelni, vagyis minimum 20 főre, de sztem ha kifizetitek a 20 jegyet, akkor nem fognak ragaszkodni hozzá, hogy berángassatok még 18 embert az utcáról. :D

A film vetítési jogaival még lehet gond. Arra konkrétan rá kell kérdezni az adott mozinál.

# 3/3Időpont máj. 15. 23:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Budapest belvárosában hány éves kortól lehet segwayt bérelni? (vagy olyan kismotort)
Miskolcon a jégcsarnokban, a közönségkorcsolyázás idején lehet ott korcsolyát bérelni valahol?
Pesten az 1001 nevű vízipipa bárba hány éves kortól lehet vízipipát bérelni?
Kilehet bérelni házat LAN partira?
Hol tudok termet bérelni?
Bulit szeretnénk szervezni. Bérelni akarunk egy házat vagy valami helyiséget ahol elfér 20-30 fiatal . Ilyen helyet hol keressünk?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!