Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan tudok mozitermet bérelni?

Hogyan tudok mozitermet bérelni?

Figyelt kérdés
Barátomnak lesz születésnapja, és arra gondoltam, hogy kibérelnék egy mozitermet kettőnknek, és egy bizonyos filmet vetítetnék le, nem olyat, amiket jelenleg adnak, azt olvastam, van, ahol erre is van lehetőség. Ez igaz? Hogy zajlik egy ilyen? Mennyibe kerül körülbelül? Bármit vetítenek? Próbáltam utánanézni, de semmi, lehet én vagyok a béna..:D

2019. máj. 13. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nemtudom hogy lehet kibérelni, de egyszerűbb lenne online megnézni a filmet otthon
2019. máj. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az első randinkon moziban voltunk, és mondta, hogy úgy átélné újra az egészet..És ebből pattant ki a fejemből az ötlet, azt a filmet néznénk, amit akkor:)
2019. máj. 14. 21:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Vedd fel a kapcsolatot mozikkal, és kérj árajánlatot! Asszem a Sugár moziban 20ezer körül lehet bérelni, vagyis minimum 20 főre, de sztem ha kifizetitek a 20 jegyet, akkor nem fognak ragaszkodni hozzá, hogy berángassatok még 18 embert az utcáról. :D

A film vetítési jogaival még lehet gond. Arra konkrétan rá kell kérdezni az adott mozinál.

2019. máj. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!