Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Egyéb kérdések

A kérdés

Most akarok egy MTA szerveren adminnak jelentkezni, de nem jut eszembe semmi jó név. Légyszi tudtok jó asmin neveket írni? Lehetőleg ne lány legyen.

máj. 17. 06:38  Privát üzenet  

A válasz
Ha fiú vagy, Lacika23, ha lány, akkor anna31; de egyébként ha már MTA, akkor ott van, hogy MTA összes név, ott fel vannak sorolva az összes nevek:)

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 19. 14:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért nem lehetek önmagam? Miért nem öltözhetek úgy ahogy akarok? 14 éves lány vagyok augusztusban leszek 15. (Többi lent)
Egy lány ismerősöm nagyon beteg, sújos hasi fájdalmai vannak, nemrég beszélgetés közben inaktív lett facebookon, a szülei nincsenek otthon és nem tudom egyiknek sem a számát, nem...
Hogyan nojek nagyobbra? Tetszik egy lany de 10 centivel nagyobb nalam es meg akarok noni! Kosarazok is mar 5 eve
Szerintetek ha akarok Keep Calmos pólót, akkor milyen szöveget válasszak? (lány,13)
Facebookra feltöltöttem egy képet a macskámról és egy lány oda írta hogy " megzabálnám " nem tudom mit írjak vissza valami poént akarok de nem jut eszembe semmi F15?
én egy 15 éves lány vagyok és nincs még meg a menzeszem. :S orvoshoz még nem akarok menni. Fehérfolyásom van. Valami praktikát? és van olyan hogy valakinek soha életében nem jönn meg?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!