Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez művészet vagy...

Szerintetek ez művészet vagy csak firka?

Figyelt kérdés

Rajzoltam most pár perce, igazából nem nagyon szoktam kitervelni mit rajzolok, amit a fejemben látok és amit az agyam mond vhogy úgy mert miért ne :D


kíváncsi vagyok hogy szerintetek egy ilyen féle rajzolgatásban lenne jövő vagy csak firkálás az egész és felesleges?


Itt a link: [link]



2019. máj. 19. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos a firkálást, mint művészetet már feltalálták előtted. Pl Jackson Pollock. De figyu, ez szerintem még mindig jobb, mint Pollock-é, csak hát nem vagy híres, úgyhogy esélytelen. Amúgy a volt rajztanárom azt mondta, az önkifejezés nem művészet. Hogy mi a művészet, azt nem tudom, mert néha úgy tűnik, hogy csak pénz. De ha neked ezt jólesik rajzolgatni, akkor ne hagyd abba. Ki tudja, hátha befutsz.
2019. máj. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Firka. A matekfüzetemben van hasonló
2019. máj. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Azt állítani, hogy ez jobb, mint Pollocké elég merész, és nagy hülyeség. Az önkifejezés művészet. A rajztanár meg nem véletlenül csak egy rajztanár, nem híres művész. Persze sok olyan ember van, aki ezt megcáfolja, de az nem mond olyat, hogy az önkifejezés nem művészet.

Kérdező, ha jólesik, akkor nem felesleges. Tök jó, hogy neked van valami a fejedben, nem úgy mint a nagytöbbségnek, aki fog egy Marilyn Monroe képet, lemásolja, és azt hiszi, hogy az már magasfokú művészet.

2019. máj. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én szememben ez firka, ami egy hosszú telefon beszélgetés alatt jött létre, unalomból. Én nem látom értelmét... Háttérnek amúgy jó lenne, valami vagy valaki mögé.
2019. máj. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Művészet az, ami művészi szándékkal készül. Ne add fel!
2019. júl. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#3 De ha a művészet szubjektív, akkor az miért baj vagy hülyeség, ha nekem a kérdező firkája jobban tetszik, mint Pollock firkája?
2019. júl. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem művészet. Belőlem legalábbis kiváltott egy bizonyos érzelmet, megfogott, és tetszik. Nekem ezek jobban tetszenek mint a realista képek. Az a vicc hogy én meg csak a realistához értek ezeket meg képtelen vagyok megcsinálni 😂. Szóval nekem ez művészet.
2019. júl. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Figyu így firka. Valaki beprotezsalna a művészek vilagaba es kiallitattna akkor már művészet. Hajszal valasztja el a firkat a művészettől meg a szerencse.
2020. jan. 10. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!