Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csak szerintem kéne több...

Csak szerintem kéne több youtube videóhoz magyar felirat?

Figyelt kérdés

sziasztok arra gondoltam ,hogy szerintem el kellene kezdeni nem magyar youtube videókhoz magyar feliratokat csinálni(erre azért van szügség mert szerintem a magyarok nagy része nem tud valami jól angolul)

kiváncsi vagyok hogy erről mit gondoltok

u.i. bocsánat a helyesírásomért



2019. máj. 23. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Hajra!
2019. máj. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Nem.
2019. máj. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Miss Endzsi ***** válasza:
26%
A TED-en van magyar felirat. Annál jobb csatornát (angol) tanulás szempontjából nem tudok ajánlani.
2019. máj. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
szerintem el kellene kezdeni idegen nyelveket tanulni (erre azért van szüKség, mert szerintem elég ciki, hogy lassan az összes poszt-szovjet ország lehagy minket idegennyelv-ismeretben)
2019. máj. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy megtanul az ember és akkor egy videóhoz sem kell neki felirat. Na meg nem is azért kell tanulni, mert hát jajj lehagy minket egy másik ország, hanem szimplán minden embernek magáért.
2019. máj. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!