Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Segitetek! Ti mit tennetek a...

Segitetek! Ti mit tennetek a helyemben? Ti hogyan unnepeltetek/unnepelnetek meg a 25-10 (szamold ki kerlek hogy hany eves leszek, leirni nemtudom, torolnenek) szuletesnapot, ha a GOLYATABORRA esik?

Figyelt kérdés
Reszben szeretnek bevagodni az osztalytarsaim elott, igy arra gondoltam hogy sok olyan termeket vinnek ami nem romlik meg tul hamar, es egyutt megunnepelnem par baratommal,.akar kolyokpezsgo, tejszinhab, csokik, stb.(Augustus 28.an lesz, a tabor pedig Augustus vegere esik) Igy azt sem tudom hogy hany nap lesz. Vagy szerintetek hagyjam a fenebe? Otthon is megfogjuk unnepelni...Ti mit tennetek a helyemben? Ha elolvastad kerlek valaszolj. Koszonom!

2019. jún. 9. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A gólyatábor nem arról szól, hogy körbe üljünk egy embert sokan, hanem arról, hogy a sok különálló személyből egy csapatot kovácsoljunk.



Szülinapod életed végéig, minden egyes évben megünnepelheted. Gólyatáborozni most tudsz, illetve a gimi után is lesz rá egy lehetőséged.


Én amondó vagyok, hogy menj el a gólyatáborba egyet szórakozni, legyél a közösség tagja, de ne hívd fel magadra a figyelmedet.


A születésnapodat meg megünnepelheted utána vagy előtte 1 héttel, vagy néhány nappal. Én lehet aug. 30-31-én ünnepelném a születésnapomat, amolyan kis "nyár búcsúztatóval" együtt. Szűk baráti körrel összeülnék egy kis sütögetésre a kertben vagy még strandolnánk egy utolsót vagy bármi, amit lehet nyári programnak nevezni és télen/esős napokon nem a legideálisabb csinálni.

2019. jún. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
*de ne hívd fel magadra a figyelmet azáltal, hogy mindenkinek a tudtára adod, hogy szülinapos vagy. Senki nem azért megy el oda, hogy téged ünnepeljen.
2019. jún. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igy van, koszonom szepen. Az lesz hogy majd utana otthon megunneplem. Korrekt voltal; ment a zold kez😊
2019. jún. 9. 16:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Szuper, jó szórakozást hozzá! :)
2019. jún. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Szerintem valami kis rágcsát nyugodtan vihetsz szétosztani.
2019. jún. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ugy lesz! Koszonom:)
2019. jún. 28. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!