Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van rajtam kívül olyan, aki...

Van rajtam kívül olyan, aki semmit nem csinál nyáron?

Figyelt kérdés

Nem tudtam kellőképp megfogalmazni a kérdést, arra gondolok, hogy itt a nyár, minden ismerősöm fesztiválozik, bulizik, a világ másik felén nyaral, én meg valahogy nem vágyok ilyen helyekre, pedig pénzem lenne rá. Az ismerőseim nem tartják normálisnak, hogy ilyenkor, amikor mindenki megállás nélkül bulizik egész nyáron, én itthon ülök.

Más is így van vele, hogy egyszerűen nem hiányzik ez az életéből? :D

21F


2019. jún. 16. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
én se voltam még sehol :D rohadtul nem vonz ez a fesztiválos dolog :D . max balaton v ilyen helyre ugrom le 1napra...
2019. jún. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én pedig az ismerőseidet nem tartom normálisnak azért, mert nem képesek megérteni, hogy nem vagyunk egyformák. Egyébként túlzottan én sem mászkálok sehová, maximum néha elmegyek meginni egy sört azzal a pár emberrel, akiket barátoknak tartok.
2019. jún. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Soha nem voltam fesztiválon és nem is akarok menni. A meleget se bírom, így inkább behúzódok egy jó könyvvel a szobába.


N/21

2019. jún. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!