Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Készülnek még egyáltalán...

Készülnek még egyáltalán igényes írások a wattpadon?

Figyelt kérdés

Mostanában csak 14 évesek "nagyon menő", "18+os" agymenéseivel találkozom.


Írnak ott idősebbek is? Ha tudtok, linkeljetek jó profilokat, légyszi! (Főleg elvontabb vagy sci-fi dolgok érdekelnének, de más is jöhet).


Vagy milyen jó írásos oldalt tudtok ajánlani inspiráló, aktív magyar közösséggel (ahol nem csak fanfictionök vannak)?



2019. jún. 25. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Merengő (fanfic.hu)


Aktív a közösség (discord szerver is van), és bár kevesebb original sztori van fent, mint fanfiction, azért van mi közül válogatni.


Original kategória link:

[link]

2019. jún. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ők jók: [link] , [link] , [link] ,

Valamint néhány aki még fejlődésre szorul, de egész érdekes dolgokat ír:

[link] ,

[link] ,

[link]


De ezek csak példák.

2019. jún. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok. A második profil amit linkeltem már inaktív. Bocsi.
2019. jún. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ha valaki tud elvontabb, kevésbé "lányos" sztorikat, az is jöhet!
2019. jún. 26. 01:10
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha sci-fit (meg ezzel együtt horrort) akarsz olvasni, tessék:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Az évszámok ne riaszanak el, jók és összességében rövidek a történetek.

2019. júl. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ismerem Lovecraftot, már kb. mindent olvastam tőle.
2019. júl. 4. 18:19
 7/10 A kérdező kommentje:
(Esetleg te válaszoltál nemrég a deep one-os kérdésemre? :)
2019. júl. 4. 18:31
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

(Igen én. :) Kerestem valami rövidebb olvasmányt, még mielőtt elkezdtem volna a Charles Dexter Ward esetét. De mivel nem találtam semmi ajánlást itt, fejest ugrottam a ,,Más szerzők művei''-be.)


Sci-fi könyvként tudom ajánlani még:

A gyermekkor vége - Sir Arthur C. Clarke


Meg mindegyik Alien, Predator, AVP könyvet. Igaz, ezek közt is van, amelyik jó, más meg nem annyira.


Ha érdekelnek írj, küldök linket. Igazi kis gyűjteményem van.

2019. júl. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2019. aug. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Én is felfigyeltem erre a '14 éves kislányok írogatnak szerintük nagyon mély, eredeti és profi írók műveit megszégyenítő valamiket', és nagyon örülök neki, hogy nem én vagyok az egyetlen aki ezt észrevette és zavarja:D A wattpaddal szerintem az a gond, hogy bárki bármit feltehet ellenőrzés nélkül és így nincsenek külön válogatva a valamit érő, értelmes jól megírt történetek (könyvek), azoktól amik egy fabatkát sem érnek. Plusz ezeket nagy megrökönyödésemre általában sokan is olvassál és véleményezik úgy, mintha valami bestseller lenne...

Én személy szerint a wattpadról egyetlen történetet szeretek az pedig Pandora Serein-tól az Angyalom. Egy maffiavezérről szól szóval gondolhatod hogy nem egy fluffy kis történet.:D Ezen kívül wattpadon nekem semmi nem tetszett igazán. Viszont a merengőt én is csak teljes szívvel ajánlani tudom.

2020. febr. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!