Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kincsem+ Tuti játék?

Kincsem+ Tuti játék?

Figyelt kérdés
Nyertetek már, jónak tartjátok? Csak a lottózókban játszható gépi (600Ft), amiről most szó van.

2019. jún. 29. 16:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Kb. 10 alkalommal vettem csak, ebből egyszer nyertem komoly 920Ft-ot (bonusz3), a többi alkalommal a top 3 ló a szelvényen sem volt ennyit arról az esélyeseket teszi rá a gép. :D


Tudom a kérdés csak erre vonatkozott, de szerintem úgy van értelme játszani ha lovin teszed meg vagy oldalukon, mert ott te adhatsz meg mindent ha nem nyersz magadra haragudhatsz, itt viszont fix 600Ft és úgy szivat a gép, ahogy akar. Felejtős!

2019. jún. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Most írtam másik ilyen kérdéshez is, hogy én kiakadtam! Mi az, hogy esélyesekből válogat a gép ?! Ugyan! Beetető szöveg. 20:03-kor vettem két szelvényt, 20:15-kor futottak 6-os ló nyert és egyik szelvényen még csak nem is szerepel. Nem az a gond nem nyertem, de hogy rajta sincs egyiken sem az amúgy egyik legesélyesebb ló az gáz. Nem véletlen van csak gépi a Szerencsejáték Zrt-nél, bezzeg a lovin megadhatod te a sorrendet meg kb mindent. Neten kell játszani vagy lovi pályán, mert ez a gépi lottózókban ultra gáz lehúzás.
2019. júl. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi kedden játszottunk haverral összesen 5 szelvénnyel és egyik sem nyert! Viszont vettem mellé egy sorsjegyet és azon kapartam 4ezret, lehet inkább azt kell vennem mindig.
2019. júl. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én próbálgatom szárnybontásaimat benne, de nem nagy sikerrel, napi szinten követem, tapasztalataimat itt osztottam meg:


https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..

2019. júl. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Továbbá mobil nézetben megjeleníti az adott futamra a favoritot, de sima nézetben nem!
2019. júl. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat én kb egy hónapja veszem nulla nyeremény, azt hiszem nem erőltetem tovább! Csak azt hallom senki nem nyer és azt a nyerő osztályt meg kivették, amivel lehetett szánalmas.
2019. júl. 13. 22:18
 7/12 anonim ***** válasza:
Rosszabb, mint egy Fáraó kincse sorsjegy!
2019. júl. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amúgy az sem véletlen, hogy a lottózóban csak gépi játék van. A família Kft nagypapája ezen jót röhögne!
2019. júl. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg nem is megy többihez képest, mert állandóan nyomják mellé ajándékokat csak vegyél már. Dohányboltban legutóbb hideg sört vagy energiaitalt lehetett hozzá választani hát az egészben az érte meg egyedül. XD
2019. júl. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9 :


Miattad ma ott vettem egye-fene és kaptam mellé én is, alkoholt nem iszom de a koffein jól jött. Két szelvénnyel játszom ma 17:25 a futam már követni nem tudom lassan időpontokat, de meglátjuk. Ha nyerek ha nem azt hiszem befejeztem, ahogy fentebb írtam. Maradok ötös lottonál azon nyerek olykor.

2019. júl. 14. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!