Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Életem első Rockmaratonjára...

Életem első Rockmaratonjára készülök. Vélemények, lehetőségek, ki mit tud javasolni? Mennyi pénz szükséges? Általában milyen a társaság? Egyéb tapasztalatok, javaslatok? Eléggé izgulok mert még ilyenfajta fesztiválo nemigen vettem részt.

Figyelt kérdés
2019. júl. 1. 00:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezek olyan kérdések, amikre igazából nincs konkrét válasz.

Mennyi pénz szükséges?

-A belépő értelemszerűen +a többi mindenkinek saját igényszintje szerint. Például kajára mindenki más mennyit áldoz.

Általában milyen a társaság?

Ez megint olyan, hogy van ilyen is olyan is. Vannak bunkók is (bár ez ritka) meg normálisak is.

Amúgy meg nem kell izgulni ez nem az a hely ahol feszültnek kell lenni:)

2019. júl. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Élvezni fogod! Haverokkal mész v egyedül? Csak pár napra vagy sátrauni is fogsz?


Az h mennyi pénz kell csak tőled függ. Én tavaly 40ezret költöttem a jegyen kívül, vettem 2 pólót, kaják, piák, stb. De 30bol bőven ki lehet jönni egy hétre.


Ha szereted a metált es a rockot akkor a társaság is tetszeni fog, ismerkedni is tudsz, es a koncerthangulat is felejthetetlen.


Ha egy tanácsot adhatok, az az hogy ne izgulj, élvezni fogod, jó lesz! Ne legyél feszült, pont a kikapcsolódás miatt megy mindenki

2019. júl. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!