Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan tudom elrejteni faceboo...

Hogyan tudom elrejteni facebookról hogy az idegenek ne lássák a közös ismerőseinket? (fontos)

Figyelt kérdés

2019. júl. 3. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
15%

Azt buktad! Ha voltál olyan 'okos", hogy nem állítottad ezt be regisztrációnál, akkor nagy valószínűséggel az algoritmusok és keresőbotok úgyis eltárolták már az összefüggéseket. Egyáltalán miért használsz facebook-ot, bárki, bármit megtudhat rólad.


Amúgy van egy beállítás a beállítások között, amivel beállíthatod, hogy csak ismerőseid, vagy ismerőseid ismerősei lássák csak a profilod. Keresd meg, az kell neked. De mondom, ha ennyire gyorsan kéne, akkor huncutkodtál valamit, az tuti...

2019. júl. 4. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
A közös ismerősök láthatóságát nem lehet befolyásolni....
2019. júl. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az én saját dolgom mit sunyizok csak választ vártam nem kioktatást
2019. júl. 4. 22:05
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
PC-n belépsz, beállítások/adatvédelem/ki láthatja az ismerőseid listáját? A módosításnál a nyilvánosról átállítod "csak én"-re,vagy az egyéninél amiket akarsz.
2019. júl. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
51%

Így van, ahogyan az előttem szóló is írta:

Beállítások/Adatvédelem/Ki láthatja az ismerőseid listáját?/Módosítás

Bármit be tudsz szinte állítani, egészen precízen is.

Azokat viszont egyszerűen nem értem, akik járatlanok a témában, de mégis ide irkálnak. Ha valaki nem tudja a kérdésre a választ, akkor legalább félrevezető ostobaságokat ne írjon, de legfőképpen ne próbáljon okoskodni.

2019. júl. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
A közös ismerősök attól függetlenül is látszódnak, hogy privátra állítod az ismerőseid láthatóságát....
2019. júl. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
na köszi a nagy segítséget közben le is buktam nagyon király...
2019. júl. 6. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!