Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért nem tűnik fel a többségn...

Miért nem tűnik fel a többségnek, hogy Elek Zoltán youtube "sztár" csak egy áldozat? És a műsora csak egy Freakshow?

Figyelt kérdés
Annyira egyértelmű, hogy egy érdekcsoport kreálta meg a karaktert, megtalálták hozzá Eleket, és felhasználják. Neki meg fogalma sincs róla, hogy mi történik vele... Nagy valószínűséggel Dancsó köre az, aki futtatja, hiszen Dancsó intézte el a népszerűségét a karakternek. Ezt külföldön Freakshow-nak, irányított realitynek, hívják. Itthon miért veszik be annyian, hogy ez valós? Nem kell médiaszakértőnek lenni ahhoz, hogy lássuk, ez az ember nem képes önmaga összetartani azt a médiahack-et, a merchandise-ingot, ami már körülötte forog.

2019. júl. 7. 06:52
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Egyértelmű igen, de nem feltétlenül tartom ezt egy rossz dolognak. Én személy szerint kedvelem Zoli bácsit, és a kommentszekciót olvasgatva a nézi döntő többsége szintén. Egyszerű ember nagyon, látszik rajta, hogy szereti amit csinál és örül neki, hogy rajongói vannak + pénzt is keres ezzel. Neki jó, nekünk is jó.
2019. júl. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Lehet van amúgy egy fia vagy valami rokon és ő intézi a technikai dolgokat, de szerintem sem egymaga csinálja az egészet, Elek Z. csak szerepel.
2019. júl. 10. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Bocsi itt is itt vagyok!! Szeretlek gubó
2020. júl. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!