Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A youtuberek milyen okból...

A youtuberek milyen okból videóznak?

Figyelt kérdés

Főleg az anyák. Mindenhol ugyanaz a téma: foodhaul, menüterv, takarítás, diy, recept ötletek. De még a videónak az eleje is egyezik sokszor..ráadásul beszélnek kalóriaszegény etrendről, hogy a gyümölcsjoghurt helyett megveszi a natúrt aztán azt mondja, hogy spagetti lesz az ebéd😑rászól a gyerekére, hogy ő videózni szeretne ne kiabáljon. Felveszi ahogy vásárolnak és utána mondja, hogy de elfáradt. A 8 óra nekik késő reggel, mert 9kor már főzni KELL és még a gyerekért is menni az oviba. Tegnap csak egy párba belekukkantottam, de elég is volt. Ő főz mindegyik receptje: vegeta, só, bors..vegeta, majoranna , fokhagyma..stb.. felveszi, hogy a gyerek karácsonyi műsorára talán nem ér oda, meghogy micsoda nagy feladat a karácsony. Ezek az anyák hol élnek és miért majmolják egymást?

Nekem is van gyerek, de én dolgozom nem érek ilyenre rá.. szóval a főzés stb miért küldetés? Miért kell 26 embernek a spórolásról beszélnie és a 100. takarítós videót feltöltenie? De a legrosszabb, hogy a gyerek üvölt, mert figyelmet szeretne, az anyja meg videózik?


2019. júl. 11. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
A négy fal között eltöltött idő miatti agybaj kombinációja a csonka családdal.
2019. júl. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondj már példákat, szeretnék röhögni!
2019. júl. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Beautycrumbs.

Paranormal Famility.

Tündérkert (mondjuk ő neki nincs gyereke, de full ugyanezek).

Anyai igazságok.

Ezekbe néztem bele tegnap, mert pont főzős videót néztem és alatta felhozta..utána sorban mind és totál elképedtem pl vezetés közben kamera veszi az ilyen degeneráltak miatt vannak a balesetek ráadásul a gyerek ott van mögötte. Először felveszem a videót aztán jössz te pedig a gyerek már mondja, hogy ne beszéljen annyit anya!

2019. júl. 11. 14:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Elsőbe belenéztem, köszönöm elég is volt. Sztem te se kínozd magad.
2019. júl. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem nem is fogom csak nem értem az okot.
2019. júl. 11. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!