Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha Instagramra Facebookkal...

Ha Instagramra Facebookkal lépek be, akkor kapnak a facebook ismerőseim valamilyen értesítést hogy csatlakoztam instara?

Figyelt kérdés
Illetve hogy jobb regisztralni facebookkal vagy email címmel..? Mi a különbség? és bárhogy is jelentkezek be így is ugy is 0 követőm lesz?

2019. júl. 12. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem külön értesítést nem kapnak, viszont pl. amikor én is nézegetem a kezdőlapot, akkor kiszokott hozni egy olyan részt, hogy "újak az instagramon" (vagy valami ilyesmi). Most nem tudom, hogy őket azért írja ki, mert névjegyzékben benne vannak, vagy mert Facebookon az ismerőseim. De elvileg az instagrammom nincs összekapcsolva a névjegyzékemmel, ezért elvileg a Facebook ismeretség miatt jeleníti meg őket. Szóval igen, így lehet, hogy látnak majd téged, de külön értesítést nem hiszem, hogy küld.


Hát, igazából nagy különbség nincs. Csak ugye esetleg a facebookos ismerőseid láthatják, hogy neked is van Instád. Illetve be lehet azt is állítani, hogy amit Instagramon posztolsz, azt Facebookon is posztolja. Talán ez az egyetlen jelentős különbség. Mindenhogy 0 követőd lesz.

2019. júl. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2019. júl. 12. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!