Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Letiltottak facebookrol mar...

Letiltottak facebookrol mar 30 napja! Visszaalitjak?

Figyelt kérdés
Magyarorszagon volt 1 honapja egy torlesi hullam tobb ezer felhasznalot letiltottak sok embernek mar azon a heten visszaallitottak de volt akinek nem . Na en pl benne voltam a NEM-be . A szemelyimet elkukdtem igazolas keppen de azota se jott semmi. 30 nap elteltevel sem . Sose kommentelek sose posztolok igazabol csak a messengert hasznaltam es minden ok nelkul egyik naprol a masikra letiltanak nem ertem. Valaki esetleg tud adni valami tanacsot hogy ilyennkor mi van? Ujat nem szivesen csinalnek mert ez a fiokom mar lassan 10 eve meg van jo lenne ha ezt vissza kapnam . Ja es az instagrammal ugyan ez a helyzet onnan is letiltottak meg az nap mint fbrol! Valami ötlet!

#Facebook #tiltás #törlési hullám
2019. júl. 18. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
36%
Sajnos ezt buktad. Tanulság: nem kellett volna náculni.
2019. júl. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Jól gondold át mit cselekedtél rajta, valószinű neked azért nem adták vissza, mert a szabálysértésed erős volt neki. A többi társadnál pedig jóval nagyobbat vétkezhettél. Miért állítanák vissza? Uj email, uj teloszám, esetleg másik eszközön és regizz ujat

[link]

2019. júl. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én se kaptam vissza pedig sose tettem közzé politikai ideológiai vagy szexuális és arra irányuló bejegyzést képet. Az utóbbi 2 évben csak deaktiváltam havi egyszer beleptem, de poszt like semmi nem volt.

Ha valakit tiltanak a megértés miatt azt kozlik - egy ismerősöm volt hogy így járt.

A fiokunknak biztos hogy búcsút mondhatunk.

(amúgy nem olvastam még olyanról aki vissza is kapta volna)

2019. júl. 27. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!