Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Naruto után ki lesz Kurama...

Anna0331 kérdése:

Naruto után ki lesz Kurama jinchuuriki-je? Nem hiszem hogy Boruto lesz esetleg nem lehet hogy Sarada?

Figyelt kérdés

2019. júl. 26. 14:12
 1/6 anonim válasza:
100%
Borutonak már megvan a Jougan, én sem hiszem. De Saradanak meg van Sharinganja, elég OP lenne Kuramával. Mindenesetre ez a legelterjedtebb teória.
2019. júl. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy a továbbiakban szükség lenne jinchuurikire, elvégre Kurama már "szelíd". Szerintem inkább elvonulna valami jó kis eldugott vadonba, és amolyan szerződött idézhető lény lenne valakivel, aki méltó rá. Itt viszont már szóba jöhetne Boruto mondjuk Naruto kérésére. De ez csak az én véleményem. :D
2019. júl. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
82%

Szerintem meghal vagy elzárják,[Spoiler] ugye a mangaban lehet látni jigent aki a 10tails beastel szórakozik erre meg rájön(meglássa) sasuke, viszont mivel ez egy másik dimenzíóban van könnyen elképzelhetőnek látom hogy a kuramat fel fogja használni(vagyis a chakráját) hogy ebbe a dimenzióba hozhassa a 10tailst.

Vagy a másik lehetőség hogy naturálisan meghal, mivel hogyha egy tailed beast elhasználja a chakrája nagy részet akkor "elalszik"/"megpihen" viszont ha nekik elhasználják az összes chakrájukat meghalnak, viszont ez eléggé szürreális lenne hisz iszonyat mennyiségű chakráról beszélünk.

2019. júl. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Én olyat is hallotam a neten hogy Himawari lesz (Bár szerintem ez egy oltári nagy baromság)
2019. szept. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt Kurama biztos ellenezné. Elég durva Juuken-t kapott tőle. XD
2019. szept. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Na az mondjuk igaz XD
2019. szept. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!