Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mitől számít egy színész...

Mitől számít egy színész rossz színésznek?

Figyelt kérdés

Nagyon sok színészről olvastam már általános vélekedésként, hogy rossz színészek. Steven Seagal, Arnold Schwarzenegger, Dave Bautista, Emilia Clarke például renszeres szereplői az ilyen listáknak, pedig nagy nevek, hogy párat említsek, de Daisy Ridley, Gal Gadot, Keanu Reeves, Liam Neeson, sőt az Oscar-díjas(!) Brie Larson is kapott már olyan kritikákat hogy pocsék színészek. Nos, én mindegyiküktől láttam már több filmet, és ahol szerepeltek mind helyt álltak, nem tudom mivel lógtak volna ki. Schwarzi mindig hozza az egysorosokat és ólmot lövöldöző izomkolosszust, Emilia a törékeny kislányt, Seagal a karatézó keménylegényt, mind jók abban a szerepben ahol vannak. Nyilván vannak olyan emberek, akik arc, testalkat, mimika, beszéd stb. miatt nem illenek bele bármilyen szerepbe (hülyén is nézne ki teszem azt Sylvester Stallone teszem azt egy elvált alkoholista apa szerepében), de mindenki nem is lehet jó mindenben (még a legnagyobbak sem játszottak minden műfajban), viszont amiben szerepelnek, amilyen karaktereket alakítanak, úgy szerintem megállják a helyüket. Hitelesek.

Az érdekelne, hogy mi az, amitől a közvélemény számára (vagy akár számotokra személyesen) rossz, hiteltelen lesz egy színész? Számotokra ki az 8akár a felsoroltak közül, akár mások), akit kifejezetten rossz színésznek tartotok, és mi az amiatt annak tartjátok? Mi az ami nem tetszik a játékában, alakításaiban?



2019. júl. 29. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
2019. júl. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

Pocsék arcjáték, pl. Daisy Ridley nyitott szájú bámulása

[link]


Rossz hangsúlyozás, ésatöbbi

2019. júl. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az aktivista Marvel Kapitánnyal az a baj, hogy rengeteg gyermekkori sérelme van, ami alól nem tud kibújni és nehéz vele együtt dolgozni, valamint nem tudja szétválasztani a politikát a szerepeitől.

Ettől rossz színész lenne? Nem feltétlenül. De kibírhatatlan tud lenni és elég ahhoz önmagát adnia.

[link]

2019. júl. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!