Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések! A mostani 15-18...

Animések! A mostani 15-18 éves korosztályban van köztetek olyan, akinek nem a mostani mainstream animék a kedvencei, hanem a 2010-es évek előtt készültek?

Figyelt kérdés
Minden 2. tini rajong az Attack on Titan, Boku no Hero Academia, Sword Art Online, One Piece, Fairy Tail stb. cuccokért, pár éve a Naruto-ért, régebben a Bleach-ért. Van köztetek olyan, akinek nem a felsorolt vagy mostani mainstream animék közül kerül ki a legnagyobb kedvence?

2019. júl. 30. 16:24
 1/7 anonim válasza:
69%
Kinek mi. 16 éves vagyok és nekem pl. a nagyon régi animék egyáltalán nem jönnek be. Kedvenceim között azonban vannak 2010-es általad úgy nevezett "mainstream" animék is mint a BNHA és az AoT'. Ízlések és pofonok. De vannak nagyon régi 90 évek animéiből is kedvenceim mint a sima Naruto, Inuyasha. Ha meg jól sejtem a Lovley complex is ilyen 2007-8as anime lehet, meg talán a Soul Eater, is na ők is oda tartoznak.
2019. júl. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bár épp csak kilógok a korosztályból, de korábban sem igazán a felsoroltakat vagy hasonlókat néztem.
2019. júl. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az Attack on Titant és a One Piece-t szeretem (mondjuk utóbbit nem ma kezdték). De a kedvencem a Neon Genesis Evangelion, ami 1995-ös. 17 éves vagyok.
2019. júl. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én pont ilyen vagyok, ezek közül az AoT illetve Sword Art Online animéket láttam egyedül..a Naruto pedig ismerősöm nagy kedvence, szóval tudom a sztorit és láttam is pár részt belőle, végignézni viszont már lusta vagyok :D A többi nem igazán fogott meg, általában mindig olyanok a kedvenceim amiket csak kevesen ismernek vagy ha látta is az illető unalmas volt neki. (Pl, Nana, Higurashi no naku koro ni, Nagi no Asukara, Toradora, Elfen Lied, Fruits basket, Shinsekai Yori) Igazából nem nagyon figyelem mikori az adott anime, szóval ha érdekel én miket szoktam nézni akkor írj privátot. Valamint kíváncsi lennék arra is te miket nézel kérdező. :)

18/f

2019. aug. 3. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Hát igazából nem sok van a dragon ballnak az összes szériája a Tsubasha kapitány(régen láttam)Death note es az örök kedvenc a yu yu hakusho amit nemrég néztem újra és már láttam 4x de meg mindig van benne valami új.visszatérve a kérdésedre... Van.

Szerintem azok akik 2010es előtti animéket néznek/láttak azok vegyesen néznek mainstream vagy kevésbé mainstream mostani animéket.

2019. aug. 3. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már sajna 20 vagyok :(( De amikor ennyi idős voltam is inkább régieket, vagy az aktuálisak közt a réteg-animéket preferáltam.
2019. aug. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem, pl: Detketiv Conan, Natsume Yuujinchou =))))

Amugy 16 vagyok. Annyirra szeretem ezt a kettöt, de sajna az elsö a mai napig fut meg =(

2019. aug. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!