Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Animések! A mostani 15-18 éves korosztályban van köztetek olyan, akinek nem a mostani mainstream animék a kedvencei, hanem a 2010-es évek előtt készültek?

Minden 2. tini rajong az Attack on Titan, Boku no Hero Academia, Sword Art Online, One Piece, Fairy Tail stb. cuccokért, pár éve a Naruto-ért, régebben a Bleach-ért. Van köztetek olyan, akinek nem a felsorolt vagy mostani mainstream animék közül kerül ki a legnagyobb kedvence?

Keress kérdéseket hasonló témákban: anime, tini, Underground, szórakozás, kedvenc, 2000-es évek, 1900-as évek

júl. 30. 16:24  Privát üzenet  

A válaszok
Kinek mi. 16 éves vagyok és nekem pl. a nagyon régi animék egyáltalán nem jönnek be. Kedvenceim között azonban vannak 2010-es általad úgy nevezett "mainstream" animék is mint a BNHA és az AoT'. Ízlések és pofonok. De vannak nagyon régi 90 évek animéiből is kedvenceim mint a sima Naruto, Inuyasha. Ha meg jól sejtem a Lovley complex is ilyen 2007-8as anime lehet, meg talán a Soul Eater, is na ők is oda tartoznak.

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont júl. 30. 16:52 Privát üzenet
Bár épp csak kilógok a korosztályból, de korábban sem igazán a felsoroltakat vagy hasonlókat néztem.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont júl. 30. 19:51 Privát üzenet
Az Attack on Titant és a One Piece-t szeretem (mondjuk utóbbit nem ma kezdték). De a kedvencem a Neon Genesis Evangelion, ami 1995-ös. 17 éves vagyok.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont júl. 31. 19:31 Privát üzenet

Én pont ilyen vagyok, ezek közül az AoT illetve Sword Art Online animéket láttam egyedül..a Naruto pedig ismerősöm nagy kedvence, szóval tudom a sztorit és láttam is pár részt belőle, végignézni viszont már lusta vagyok :D A többi nem igazán fogott meg, általában mindig olyanok a kedvenceim amiket csak kevesen ismernek vagy ha látta is az illető unalmas volt neki. (Pl, Nana, Higurashi no naku koro ni, Nagi no Asukara, Toradora, Elfen Lied, Fruits basket, Shinsekai Yori) Igazából nem nagyon figyelem mikori az adott anime, szóval ha érdekel én miket szoktam nézni akkor írj privátot. Valamint kíváncsi lennék arra is te miket nézel kérdező. :)

18/f

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont aug. 3. 02:19 Privát üzenet

Hát igazából nem sok van a dragon ballnak az összes szériája a Tsubasha kapitány(régen láttam)Death note es az örök kedvenc a yu yu hakusho amit nemrég néztem újra és már láttam 4x de meg mindig van benne valami új.visszatérve a kérdésedre... Van.

Szerintem azok akik 2010es előtti animéket néznek/láttak azok vegyesen néznek mainstream vagy kevésbé mainstream mostani animéket.

# 5/7Időpont aug. 3. 03:09 Privát üzenet
Én már sajna 20 vagyok :(( De amikor ennyi idős voltam is inkább régieket, vagy az aktuálisak közt a réteg-animéket preferáltam.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont aug. 3. 09:24 Privát üzenet

Nekem, pl: Detketiv Conan, Natsume Yuujinchou =))))

Amugy 16 vagyok. Annyirra szeretem ezt a kettöt, de sajna az elsö a mai napig fut meg =(

# 7/7Időpont aug. 12. 00:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Melyik ez a mese? Valaki ötlet? Cd-n volt, nem neten láttam és kb 2008-2010 környékén
Mi annak a mesének a címe ami az M1-en ment 2010 környékén és aladdinról szólt meg úgy az ezeregyéjszaka törtenetéről?
Az elmúlt évtized (2010-2019) filmjei közül melyek azok, amelyek 30-40-50 lv múlva olyan kultstátusznak örvendhetnek majd, mint pl. a Keresztapa, a Ben-Hur, a Ragyogás stb?
Más is úgy érzi, hogy a 2010-es években nagyjából minden elkezdett rosszabbnak lenni?
Keresek egy filmet amit régen láttam a tv-be (2010-2011 kb) címét? (Leírás)
ZS kategóriás "régi" 90-2010 közötti filmek, amiket igazából azért élvezünk mert egyszerű és mókás és nem azért mert igényes vagy van mondanivalója?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!