Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek a The Witcher...

Szerintetek a The Witcher sorozat le tudja győzni a Trónok harcát?

Figyelt kérdés

2019. júl. 31. 17:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
71%
Nem
2019. júl. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
45%
Kizárt! Próbálják tolni a szexet és az erőszakot, de nem fog menni.
2019. júl. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Nem is célszerű összehasonlítani mert egészen más a két csatorna működési modellje, és a nézettség mérése. Mást jelent a "népszerű" mindkét helyen.
2019. júl. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Értem,és köszönöm az eddigi válaszokat.

Alapból elég nehéz dolga lenne,de azért szerintem közel fog jutni. Hiszen a Trónok harca semmit nem jelentett régen. Csak egy könyvadaptáció. A witchernek már van kultusza. Könyvek ismeretében szerintem esélye az meg van. De a Netflix-HBO felhozatallal nem tudok vitatkozni. Sajnos.

2019. júl. 31. 18:14
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy nem jelentette semmit? A Trónok harcának már a 90-es évek óta voltak rajongói.

Ha jelenteni valamit azzal jár, hogy a sok divat geek popcorn idióta között népszerű valami, akkor inkább ne győzze le, mert a Trónok harcát is az tette nézhetetlenné.

Remélem a Witchert nem fogják tönkretenni.

Normális fantasy körökben mindkettő népszerű volt és lesz is, ehhez soha nem kellett egy pénzéhes csatorna adaptációja.

2019. júl. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Úgy értettem,hogy nem épített ki akkora kultuszt mint a Witcher.
2019. júl. 31. 18:25
 7/24 A kérdező kommentje:
Mármint valjuk be,sajnos egy könyvet a mai fiatalok nem olvasnak,de egy játékot szívesen játszanak. Egyszerűen "izgalmasabb" nekik. Mondom úgy hogy imádok olvasni.
2019. júl. 31. 18:27
 8/24 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ebben az esetben a játék nem sokat segít, mert a teasereknél majdnem minden komment: "miért egy kardja van?", stb.
2019. júl. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Ez mondjuk teljesen igaz. De attól még ezek az emberek megnézik,és ha nem rontják el teljesen,akkor tetszeni is fog nekik.

De az is igaz hogy a játékok megbélyegezték a sorozatot már most

2019. júl. 31. 18:35
 10/24 anonim ***** válasza:

Biztos, de nem kell legyőzni, legyen csak szimplán jó.

Amúgy is annyi fantasy-adaptáció fog jönni már...valamelyik biztos túlnövi majd, ha más nem a saját spin-offja.

Gyűrűk ura

Az Idő Kereke

Az úr sötét anyagai

Ködszerzet

Korongvilág

Avatár: Az utolsó léghajlító

Vámpírkrónikák

Dűne(?)


És ezek csak azok, amik most eszembe jutottak.

2019. júl. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!