Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a probléma az új Oroszlánki...

Mi a probléma az új Oroszlánkirály filmmel?

Figyelt kérdés

Még nem láttam, ma nézem meg moziban, mert nagyon érdekel.


A trailerek alapján gyönyörűen néz ki :)


Csak annyit tudok, hogy a nézőknek nem igazán tetszett, de nem tudom, hogy mi.


Mi nem tetszik benne az embereknek?


2019. aug. 2. 08:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Lényegében egy szürreális, abszurd természetfilm, amelyben beszélnek és énekelnek az állatok. Eltűnt belőle minden báj, szépség, meseszerű... Elcseszett egy film lett.
2019. aug. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
0%

Én úgy kaptam kazettán. Nem tudom vajon ki rendezte, de elég esetlenül néznek ki a karakterek. Meg nem is értem mit mondanak. Meg is állítottam az elején. "Vornehmen dein stab"

Egyáltalán mit jelent?

2019. aug. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Nem merték meganimálni a karakterek érzelmeit mert az ,,nem lenne elég élethű" szóval kb. Nulla érzelem van az arcukon. Simba ugyan úgy néz amikor Nalával játszik mint mikor az apját siratja.

Az eredeti film színpalettáját leszívták és most főként barna és sárga. Minden szimbolizmus a színekkel ki van dobva az ablakon.

A karakterek kinézetileg borzalmasak. Mindegyik standard oroszlán, ami érthető, mert élethűre akarták csinálni, de nincs benne semmi kreativitás, semmi. Sok karakterről meg se tudod mondani kicsoda, mert ugyanúgy néznek ki.

Mufasa halála inkább nevetséges, mint szomorú.

Egyszóval most egy mesteri animációs film helyett van egy szomorú utánzatunk, sokkal kevesebb élettel, szívvel és a tömeg nyáladzik utána hogy ÚúÚÚ ÉleTHŰ aZ bIzTOs JoBb

2019. aug. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%

Én ezt az egész remakesdit sem értem, már a Szépség és a szörnyetegnek sem éreztem sok létjogosultságát, ahol annyi volt a változtatás az eredeti rajzfilmhez képest, hogy beleerőszakoltak egy meleg karaktert, mert hát dübörög az SJW, akkor is ha amúgy semmi keresnivalója... Aztán jött a Dumbo, Aladdin, amik szintén gyengék voltak.

Ezt a filmet sem értem mi értelme volt megcsinálni, azon túl hogy annyira pénzéhes (és egyúttal annyira ötlettelen, ostoba) lett Hollywood, hogy most már arra is túl kényelmesek hogy legalább az eddigi sikerfilmeknek írjanak egy 970. folytatást (ami szintén gáz, de legalább valami minimális újdonság még szorul belé), hanem most már régi sikereket kopíroznak Ctrl+C-Ctrl+V megoldással, hogy ne kelljen forgatókönyvírót, történetírót fizetni, meg hát ugye ezek anno sikeres filmek voltak, mindenki ezeken nőtt fel, ismeri őket, akkor most is nagyot fog szólni, inkább csinálnak egy ilyet, mint hogy minimálisat is kockáztatnak bármi mással. Szerintem ez nagyon gáz. Jó dolog a CGI-technika, de azt lehet újszerű filmekre is használni (mint pl. a Bosszúállók-filmek), nem kell régi filmeket kopírozni. Azok úgy voltak jók ahogy voltak, mindenki emlékezetében rajzfilmként élnek, most meg, ahogy írták is előttem, kivész minden báj, eredetiség, hangulat belőle, és egy szürreális NatGeo-Disney szerelemgyereket kapunk, amiről üvölt hogy semmi célja nincs a stúdió bankszámlájának dagasztásán túl. Ami szomorú.

2019. aug. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
Mondjuk pont hogy a bosszúállók rossz példa a CGI egekbe emelésére, mert az a másik véglet, az agyatlan, nulla történettel ellátott, CGI-fest! Az sem jobb, csak most jobban eladható a 10 éveseknek.
2019. aug. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
akkora probléma mégsem lehet a filmmel,hiszen átlépte az egymilliárd dollár bevételt...kétségkívül vannak hibái-érzelemmentes megjelenítés,kockáról-kockára való utánzás-de ettől még a film működik.és ha egy üzlet beindul...
2019. aug. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
A film azért működik mert meglovagolják az egyik legnagyobb klasszikust. Nem nagy érdem más kinézettel elmondani ugyanazt a történetet. Pénzt csak a nosztalgia meg úúúú Disney miatt kap.
2019. aug. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Mégis milyen érzelme van egy oroszlánnak, amit le lehet olvasni a külsejéről...
2019. aug. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%

"akkora probléma mégsem lehet a filmmel,hiszen átlépte az egymilliárd dollár bevételt"


igen, mert akik gyerekként szerették, azok elmennek megnézni :) én is így tettem, számomra a legkedvesebb rajzfilm volt mindig is, ezért meg kellett néznem, kíváncsi voltam milyen lett a remake. de elég volt egyszer.

2019. aug. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
27%
És egyszer jó volt?
2019. aug. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!