Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Korra legendájában utalnak...

A Korra legendájában utalnak rá, hogy Aang hogyan, és miért halt meg? Ha igen, melyik évad melyik részében? Hogyhogy Katara túlélte őt, mikor Aang a fiatalabb, úgy tudom?

Figyelt kérdés
2019. aug. 2. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Nem néztem végig a LOK-ot, így kikerestem google-n. Aang 66 éves korában halt meg, mivel hiába volt biológiailag fiatal, a jéghegyben töltött idő nagyon leszívta az energiáit, amit idősebb korában érzett csak meg igazán. Katara meg szimplán túlélte, mivel a nők alapjáraton átlagosan tovább élnek.
2019. aug. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a részletes választ.A Korra legendáját én sem néztem végig,mivel nekem az nem jött be.Az Aang legendája szerintem sokkal változatosabb,érdekesebb,mélyebb mondanivalójú,jobban kidolgozott történet.A karakterek érdekesebbek,színesebbek,és a történet,és a történetvezetés is jobb.De ez csak az én véleményem.
2019. aug. 2. 09:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek veled ebben.
2019. aug. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
A 3. és 4. évad pedig nagyon jó. Attól még, hogy a sorozat nem pont olyan jó, a Korra sem lesz rossz, csak nem pont olyan. Szóval ez egy elég ostoba érv, de ez csak az én véleményem.
2019. aug. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ízlések és pofonok különbözőek.Meg mindenkinek más jön be nyílván. Személy szerint én azt is sajnálom,hogy a filmnek nem lett folytatása.
2019. aug. 2. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!