Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Wun wun fog valaha a Witcherrő...

Wun wun fog valaha a Witcherről videót csinálni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy csinált előzetest róla,de azóta semmi. Meghalt a csatorna,vagy csak pihen? Valaki tud valamit? Esetleg patreonon nem jelez valami?

2019. aug. 2. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyi a csatornának, úgyhogy nem fog.
2019. aug. 3. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom ti a zöldfülű Wun-Wun nézők vagytok, nyári gyermekeim... Ahogy tavaly is tette meg azelőtt is, szünetre vonul egy-egy hosszú periódus után, vagy ahogy tavaly is volt, megint csak dolgozik nyáron. 101%, hogy vissza fog térni, még idén.
2019. aug. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen,elég zöldfülűnek tartom magam,de tudom hogy vissza tér,ezt én is majdnem biztosra vettem.

De ahogy elnézem sokszor csinált ilyet már,és amikor visszatér,hirtelen más témát kezd boncolgatni. Félek,a witchernek lőttek nála.

2019. aug. 3. 10:36
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
GOT-ot se hagyta ott, a végéig kitartott mellette, annak ellenére, hogy már rég halott volt. Biztosan csinál Witcherről videót, még ha nem is az lesz a következő.
2019. aug. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Remélem,de pl. a WoW ot is ott hagyta pedig mai napig jászik vele,de a videók nem jönnek róla.

Egy videó még nem biztosíték arról hogy lesznek Witcher videók.

2019. aug. 3. 14:14
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet elkezdett egy új fantasyval foglalkozni és most azt olvassa.
2019. aug. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!