Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » 19 éves vagyok, és szívesebben...

19 éves vagyok, és szívesebben nézek animéket, meséket, mint élőszereplős sorozatokat és filmeket. Szerintetek ez nagyon gáz? Őszintén.

Figyelt kérdés

2019. aug. 4. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
És ha gáz mi van? Erőlteted magad hogy élőszereplőseket nézz? Annak mi értelme ha nem tetszenek? Szabad idődbe azt csinálsz amit akarsz ne akarj már mindenhol mindenkinek megfelelni.
2019. aug. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Építsed fel a saját értékrendszeredet és ne mások helyett élj.
2019. aug. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem. Én is ennyi idős vagyok és még mindig nézem őket, csak már nem annyit ( elfogytak az olyanok, amik tetszenek). Esetleg sok ázsiai élőszereplős is van, ha ki akarsz probálni valami újat, de én is csak az után szoktam át kicsit azokra, miútán nem találtam semmi jót.
2019. aug. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem gaz nálad idősebbek is ezt csinálják amúgy is tulajdonképpen mi számít gáznak 😉
2019. aug. 5. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit sem. Mostanában én is így vagyok. Az elmúlt félévben csak animéket néztem és csak néha mentem el moziba új filmeket megnézni.

Amit a japánok művelnek a 2D animációval, annak nem nagyon van párja. Ahogy akciót, drámát, és érzelmeket ki tudnak fejezni, az rohadt könnyen függővé tud tenni, és ilyeneket nem fogsz élőszereplős filmekben találni.

Vagy kinősz belőle, vagy nem, de semmiképp se szégyeld, hogy animét nézel. A 95%-a azoknak akik utálják az animét soha meg se próbálták, a maradék meg csak szr trendi animéket láttak, és csak egy töredék tudna rendesen érvelni, hogy szerintük miért rossz az anime.

2019. aug. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
24 éves vagyok és még mindig animézek. Szerintem nem gáz. Ha ezek kötik le a figyelmed akkor nincs mit szégyelned rajta. :)
2019. aug. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egy évvel vagyok idősebb, de teljesen ugyanígy vagyok én is. Viszont én sose éreztem gáznak vagy különösebb problémának. Neked se kell...
2019. aug. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

Nem is tudom mi a gáz... Az agyon feldolgozott, filmesitett mesék, mert újat már nem tudnak forgatni.


Vagy az anime világa, ahol rengeteg korosztálynak alkotnak újakat.

Nem egyből sokkal jobb film lenne, mint pl egy szépség és szörnyeteg filmfeldolgozás.


Művész vagyok, 26 éves vállalkozó, a több száz hobbim közt szerepel az anime stílusú rajz, BnS mmorpg, anime nézés, de ezt senki meg nem mondaná rólam. Csak a csinos kiöltözött hölgyet látják.


A vegyészmérnök ismim 28 éves, ő is animét néz, ami éppen tetszik neki.


Szintén a párom is, aki számítástechnika s elektronikával foglalkozik magas szinten, öltöny-ingben megjelenve.


Addig nem gáz amíg nem kisgyerekeknek gyártott animét nézel.


S amíg csak nézed.


A sztoritól kezdve a megrajzolásig minden nézetből elemezem őket. Nem csak megnézem, hanem értékelem azt, ami előttem van, mint alkotás.


Animáció szakon volt szerencsém tapasztalatot szerezni, betekinteni - így méginkább értékelem.


Nem nevezném magam igazi elvetemült animefannak, de kedvelem az animéket.


Minden szezonban átlag 8 animét nézek párommal.

2019. aug. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Már miért lenne gáz?

30 vagyok, és még mindig nézek meséket, rajzfilmeket. Mondjuk szégyen szemre, engem az anime őrület kimerült, nem nagyon találkoztam még ilyen animékkel márha a pikachu nem tekinthető annak :)

Aki azt mondja, hogy ez ciki, meg ne nézz kis dedosoknak szóló meséket (mondjuk én az ilyen bigyó és baboca meg társai filmeket nem nagyon szeretem) az hülye.

Amúgy milyen rajzfilmeket nézel?

Animek közül ajánlasz valamit?

2019. aug. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez neked örömet okoz, mit foglalkozol mások véleményével? Nincs ebbe semmi ciki.

Én imádom a rajzfilmeket.

2019. aug. 11. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!