Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért hasonlítgassák össze a...

Miért hasonlítgassák össze a Naruto és a Dragon Ball szereplőket?

Figyelt kérdés
Mi értelme van ennek ? Rengeteg olyan fanok álltal készített harcokról vannak videók hogy Goku vs. Naruto meg egyéb ilyen hülyeségek. Mi bajuk van ezeknek ? Teljesen másak az erőviszonyok. Goku SSJ1 formája 1x-rre végezne az összes Naruto szereplővel. Aki azt mondja hogy ez nem igaz meg nincs így akkor soha nem látta a Dragon Ball Z animét. Komolyan nem értem ezt a sok marhát aki ilyen videókat készít hogy Dragon Ball szereplőket rak össze Naruto szereplőkkel. Mi értelme van ennek hogy lebutítsák pl. Goku tudását hogy pl. Naruto szintjén legyen ? Felháborító!! Mondja már meg valaki mire jó ez ?
2019. aug. 5. 01:38
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

ezek csak mesék :D olyan képességeik vannak amiket megrajzolnak nekik és felruházzák. Összeeresztheted te még pikachuval is akkor is csak egy kitalált történet lesz az eredeti is és a fun is.

Ha valakinek ez élvezetet nyújt, hogy egy fantázia harcot megalkot téged ez miért zavar? Ez olyan mint pl egy vasember vs batmen... úristen két külön univerzum lehetetlen hogy ők harcoljanak.. de valakinek ez tetszene, megírja és vannak akik ezt követik és egyáltalán nincsenek ilyen hülyeségeken fenn akadva :D

Vagy van még időd felnőni vagy sürgősen keress barátnőt ha ez a legnagyobb gondod :) felháboritó! - ezen jót nevettem :D

2019. aug. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

Az első teljesen korrektül válaszolt, nem tudim, miért hisztizel és sértegeted.

Az emberek szeretik a crossovereket. Mi lenne, ha xy átkerülni z univerzumába? Hogy viselkednének? Barátok lennének vagy harcolnának? Ha harcolnának ki nyerne? És nyilván ha ezt megírják/meganimálják elég unalmas lenne, ha Goku egy csapással véget vetne a harcnak. Az egész a szórakoztatásról szól, nem arról hogy a """ valóságban""" mi történne.

De komolyan, minek veszed ezt olyan komolyan, ha nem tetszik ne nézd őket :D ez tényleg az a tartalom amit elkerülhetsz/letilthatsz.

2019. aug. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ennyire megsértődött az első hogy jelentette a kommentemet ? Jó ég mekkora egy élettelen vagy kedves első :(
2019. aug. 5. 23:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a modok látták a hisztiző-sértegető kommentedet. Kaptál választ a kérdésedre aztán elkezdtél kreténezni, ne csodálkozz ha törlik.
2019. aug. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Aki a Naruto-t szereti, az szereti nyerni látni a kedvenc karakterét más világok karakterei ellen is. Aki a DB-t szereti, az annak a karaktereit szereti nézni. Ezért szokták a jobbak úgy csinálni a videókat, hogy nincs a végén eldöntve, hogy ki nyer, hogy ne legyen ez a vita, vagy kétféle befejezést csinálnak, és azt az endinget választod, amelyiket preferálod. Amúgy nem vagyok nagy DB fan, de a Z-ig láttam, és az SSJ1 nem lenne elég minden Naruto szereplő ellen. Ha ezzel nem értesz egyet, akkor még nem láttad végig a Naruto-t. Bocsi! :P
2019. aug. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

" Valószínűleg a modok látták a hisztiző-sértegető kommentedet. Kaptál választ a kérdésedre aztán elkezdtél kreténezni, ne csodálkozz ha törlik. "


Az agyi aktivitásod állati szinten van, én nem hisztiztem nem vagyok se nő se kiskorú illetve senkit nem sértegettem a tuti tényeket írtam le.


Továbbá kedves utolsó! Minden Naruto részt láttam már. Ismerem a karaktereknek az erő határait és semmi kétségem nincs a felől hogy egy SSJ1 harcos az bárkivel elbírna a Naruto karakterek közül, vagy ha akarná el is pusztíthatná mindet egyszerre mert csak annyi dolga lenne hogy a bolygót felrobbantsa tehát nincs miről beszélni.

2019. aug. 7. 02:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem csak a nők és a gyerekek tudnak hisztizni, itt vagy te példának :D normálisan válaszolnak te meg sértegeted őket, mint egy ovodás akinek csúnyát mondtak a játékára. Nem felnőtt férfihoz illő viselkedés az biztos. Nem tényeket közölsz, mert nem tudsz semmit a válaszolókról csak puffogtatod a sértésed mint a hétéves, aki most tanult meg káromkodni :D "nem sértegettem" akkor a kreténezés és az én értelmi szintem állatokhoz való hasonlítása mi? Tények? Max a te borsónyi agyadban (igen, ez sértés volt, hasonlatos a tiédhez ;))
2019. aug. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jön mindenki ezzel a bolygófelrobbantásos dologgal. Akkor tisztázzuk:

A Naruto és a Dragon Ball is a Földön játszódik. Másszóval a bolygó felrobbantása nem opció, mert az egyik világ főhőseinek sem érdeke. Ha meg Goku mégis megtenné, akkor tényleg olyan hülye, mint amilyennek sokan gondolhatják. És lehet itt hivatkozni a gömbökre, hogy vissza lehet vele varázsolni a bolygót, de az már nem Goku ereje, és egyébként Naruto és Sasuke is lazán fel tudná robbantani ugyanazon az elven, csak hát ismét kérdem, minek?

2019. aug. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Nem, nem jelentettem semmilyen kommentet mert azóta most vagyok fenn először) hétfő óta túlórázom így nem volt időm nézelődni sem gyakorin, de mostmár roppantul kiváncsi lennék arra a jajveszékelésre :D

Gondolom ahogy észre lehetett venni nem, nem nézek animéket, sem meséket és igen kicsit pikkelek rá.

Épp a kérdés kiirásának stílusa miatt, mivel érett férfiakat (legalábbis korban) tesz hisztis gyerekké. Nem amiatt lesz egy férfi gyerekes mert szeret egy rajzfilm figurát, hanem erre egy tökéletes példa a kérdésed kiirása és az az ominózus komment amit én sajnos nem olvashattam :)

Ha csak simán rajong egy férfi egy gyerekes dologért az szerintem még cuki/szexi is tud lenni (nem nem vagyok meleg, sem férfi) de mikor ilyen durcás, hisztis rohamot kap, mint akinek elvették a nyalókáját kicsit elszomorító egy felnőttől.

2019. aug. 8. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!