Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a magyarázata az Archer...

Mi a magyarázata az Archer végének? (bővebben és spoileresebben lennt)

Figyelt kérdés

Én végignéztem az összes évadot, és ma fejeztem be az egészet, és tanácstalanul ülök a monitor előtt. Mi a fene ez a lezárás?? Egy cikkben olvastam a Reddit-en, hogy elméletileg az összes évad (1-9) Stirling álomvilágában játszódott, és a 10. volt a valóság. Ezt mondjuk alátámasztja az is, hogy az emberek nem tudnak álmukban meghalni. A 7. évadban Veronica Dean lelőtte, de nem halt bele, csak kómába süllyedt. A 9. évad végén amikor leesik a lávafolyóba sem látjuk meghalni, hanem kifehéredik a kép, és a következő az, hogy felébred az űrhajón. Tehát akkor a 10. évad a valóság, és a többi kilenc viszont az álomvilág. Ez azt jelenti, hogy végig néztem kilenc fucking évadot a nagy semmiért, hiszen, ami az álmokban történt, az nem befolyásolja a fő cselekményt.

Illetve, ugye a 10. évad végén meghal, felrobban az űrhajóval együtt. Akkor ha az a valóság, utána hova kerül? A Mennyekbe, vagy Barry leüti, és még robbanás előtt (mert ugye kívülről mutatják a hajót, bennt bármi történhet [képletesen]) tehát még a robbanás előtt van egyí hallucinációja? Vagy akkor a tizedik évad az álom, és 1-7 ig a valóság, és akkor tényleg felébred. De akkor hol vannak a többiek? A 7, évad végén barátnője, Lana is látogatta. Róla miért nem volt szó? Meg Mallory olyan furcsán viselkedett.

Akkor most mi az álom, és mi a valóság?



#valóság #vége #magyarázat #álomvilág #tizedik évad #jó sok kulcsszó
2019. aug. 5. 11:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Már az írók interview-ban elmondták ezt, hogy végig komában volt archer, lényegében azért csinálták ezeket az évadokat amik más-más témájúak, mert az irópáros kezdett kifogyni az ötletből és kellett nekik a változatosság, 11évadban visszatér minden a régiben.
2019. aug. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!