Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Marvel kapitánynak miért az a...

Marvel kapitánynak miért az a hivatalos szuperhősneve, ha a filmben sohasem említik ezen a néven?

Figyelt kérdés
A filmjében mindig "Vírsz" vagy Carol Danvers néven emlegetik, sohasem hangzik el ebben a formában hogy "Marvel kapitány" ahogy egyébként a "Ms. Marvel" sem. Akkor miért nem rendesen Carol Danvers a szuperhősneve? Honnan a Marvel kapitány ha senki nem hívja így? Az összes többi szuperhősnek ha van külön neve (pl. Thornak nincs), azokat használják vagy van eredetük (Vasember, Amerik Kapitány, Hulk, Sólyom stb.), egyedfül talán Natasha az akit nem hívnak "Fekete Özvegynek" a társai, de attól még az a fedőneve és az is elhangzik valamikor. De a "Marvel kapitány" sohase. Szóval nem értem...

2019. aug. 5. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden hősnek van fedőneve. Skarlát boszorkány és Sólyomszem sincs így szólítva, de amúgy Peter Parker a Far From Home-ban így szólítja.

Meg amúgy is origin story.

2019. aug. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Előző, Sólyomszemet szólítják úgy.
2019. aug. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
ez az én véleményem de a Marvel név talán Mar-vel ürhajója miatt van, mivel ö mutatta az irányt neki a végén. A kapitány meg a rangja volt a légi erőnél, és a repülőjére is fel van írva. De szerintem inkább szimbolikus, de a többi filmből majd kiderül milyen szerepet kap az új kapi.
2019. aug. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!