Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ez érdekes koncepc...

Szerintetek ez érdekes koncepció lenne egy filmnek?

Figyelt kérdés

Röviden:


Valaki felbérel 5 bérgyilkost, mindegyik egy célpontot kap.

Azonban kiderült, hogy a megbízó valójában csapdát állított a bérgyilkosoknak, és igazából ők maguk a "préda".

Lévén az egész terv arra ment ki, hogy elfogják a őket, mivel a megbízójuk egy olyan személy képviselője, aki ellen az 5 felbérelt személy közül többen is követtek el sikertelen merényletet, vagy nagy eséllyel bízzák, majd meg őket ezzel.


Így hamis megbízást találnak ki, hogy lépre csalják őket.


A célpontig történő eljutásuk, illetve bizonyos esetben a megérkezés, és a merénylet előkészítés során pedig visszaemlékezések sorozatából kiderül a múltjuk, és bizonyos félelmeik, belső vívódásuk is napvilágot látnak.


Mindez egy alternatív dieselpunk világban játszódna.


2019. aug. 7. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kis finomítással és színezzéssel simán.
2019. aug. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Arya Stark421 ***** válasza:
100%
Ja egész jónak tűnik, ha lenne ilyen film én megnézném
2019. aug. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik a sztori, de én jobban el tudnám képzelni minisorozatként, mint mozifilmként.
2019. aug. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!