Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bosszúállók Végjáték kérdés!...

Bosszúállók Végjáték kérdés! Ezért történt?

Figyelt kérdés

Spoiler!!...


Szerintetek is az SJW miatt kellett meghalnia Vasembernek, azért hogy egy "női Vasember" átvehesse a helyét? Marvel kapitányra gondolok, nézzük sorra: ugyanazok a képességei mint Vasembernek (repül, tüzet lő, verekedik, nem viszi a golyó stb.), ráadásul az őt alakító színésznő az SJW egyik legnagyobb harcosa. És akkor ott van Vasember, a legnépszerűbb szereplő az összes Marvel-figura közül, akinek a népszerűségét meglovagolva behoznak egy feminista, női karaktert aki eddig sehol nem volt az univerzumban, és "kicserélik" Vasemberrel. Tony Stark meghal, Carol Danvers él és virul tovább a helyén... Persze Stark nem hal meg hiába, de mindezekkel együtt az ő népszerűségét meglovagolva kicserélik egy női Vasemberre, aki ráadásul feminista ikon is, tiszta haszon az SJW-ben fuldokló Hollywoodnak, nincs igazam? Szerintetek nem gyanús hogy egy filmmel korábban feltűnik egy hős, aki ugyanazt tudja mint Tony és eddig sehol egy szó nem volt róla, semmit nem adott hozzá az egészhez olyan nagyon, Tony pedig egy résszel később elhalálozik? Mondjátok hogy nincs igazam...



2019. aug. 9. 00:33
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
A 2. mondatnál kaptam agyvérzést.
2019. aug. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Hát ez hülyeség.
2019. aug. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Az egész endgame vége egy SJW fest lett. Női assemble fekete assemble full röhej volt. :D
2019. aug. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
Lejárt RDJ szerződése, bubuka.... Így volt betervezve végig.
2019. aug. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%

Tudom hogy latens melegkent szeretnél minél több jóképű, kigyurt férfit látni a mozivasznakon, de ez nem mentség arra az ostobaságra, hogy szerinted "propaganda" ha a lakosság felének reprezentaciojat látod. Igen, tudom, a gyilkolás, erőszak, harc és háborúimadat a férfiakra jellemző, de attol, hogy egy fiktív, szupereros katonanőt látsz, még nem kell atmenni hisztis óvodásba, aki azt hiszi, hogy a világon minden érte létezik.


Egyébként a marvel lezárta a bosszúállós korszakát. Vége. Tonynak azért kellett meghalnia, mert lényegében vasember volt az egész filmes marvel univerzum főhőse, és most, hogy ez a korszak lezarult, helyet kellett adnia az új csapatnak.


De nyugi. Ezek csak filmek. Szarul megirt, unalmas, klisekkel teli, CGI effektekkel agyontuzdelt mesék felnőtteknek, akik sosem nőtték ki a szuperhős korszakukat.

Ennek nincs hatása az életedre... Nem fog egy sjw sem betorni a házad a hogy lyukakat furjon a kanalaidba, és felvagja az összes barackodat úgy, hogy azok puncikra hasonlitsanak. Ha nem tetszik az új csapat (akikről szintén vannak évtizedekig visszameno képregények, és nem a seggebol húzta őket ki a marvel) akkor ne torrentezd le a jövőben a filmjeiket.

2019. aug. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Tiszakanyar ***** válasza:
64%
Ekkora butaságot sem olvastam még, de nem tudom eldönteni, hogy a kérdező, vagy az 5-ös válaszoló a nagyobb ökör. :D
2019. aug. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%

Mivel nem értesz egyet, #6?

Hogy a marvel új korszakot nyit (ami igaz) vagy azzal, hogy nem kéne valakinek hülye filmeken kiakadnia (ami szintén igaz)?

2019. aug. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pont az ilyenek miatt tartott ott egy ergo művészeti ág hogy tömeg gyártotta geil fosokat kelljen nézni évi 20x mire eljutsz addig hogy van ami mondani is akar valami.t :D Hát a Marvel mára nem ilyen....
2019. aug. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Egyébként a marvel lezárta a bosszúállós korszakát. Vége. Tonynak azért kellett meghalnia, mert lényegében vasember volt az egész filmes marvel univerzum főhőse, és most, hogy ez a korszak lezarult, helyet kellett adnia az új csapatnak."

Ennyi. Ha nő lett volna, akkor is kinyírták volna.

Egyedül a fekete Amerika Kapitánnyal kapcsolatban éreztem valami ahhoz hasonlót, amiről beszélsz (de ez ugye már nem férfi-nő kérdés).

2019. aug. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!