Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Magnum vagy sauna69?

Magnum vagy sauna69?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 18 éves meleg fiú vagyok, passzív és szűz. Már nagyon érdekelne a szex viszont, ha eddig megbeszéltem valamivel, hogy találkozunk mindig lemondta. És így már eljutottam arra pontra, hogy egyáltalán nem érdekel h kivel és hol vesztem el. Ha lemennék a magnumba akkor lenne esélyem valaki olyanr találni aki figyelne arra hogy nekem ez lenne az első és hogy még nem szeretném olyan durván? Vagy egyáltalán biztos hogy egy ilyen helyen 1000% hogy találsz szexpartnert. Plusz mivel még nem voltam ilyen helyen nem tudom hogy hogyan mennek a dolgok...vagy hogy mit mondjak amikor bemegyek stb...Ha valaki volt màr ott akkor szivesen olvasnék tapasztalatokat..

2019. aug. 11. 19:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!