Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok az eredeti...

Mit gondoltok az eredeti (1994-es) Oroszlánkirályról?

Figyelt kérdés

Szeretitek? Mi a véleményetek?

Mit gondoltokna 2. És 3. (1 1/2) részekről?



2019. aug. 12. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első egy igazán ötletes, eredeti rajzfilm. A második rész már kicsit erőltetett, de legalább van mondanivalója. A harmadik viszont értelmetlen.
2019. aug. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem őket, de leginkább a második részt. Nekem ott szerethetőbbek voltak a karakterek.

A 3. tényleg kicsit fura, de érdekes.

Az első viszont tényleg eredeti, és szerintem jó, hogy végül elvetették a legelső ötletet még a tanácskozás korában, az nem jött volna be.

Na és te mit gondolsz?:)

2019. aug. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem láttam, csak Dancsó kritikáját. A seggnyalós részre kivertem, másra nem emlékszek abból sem.
2019. aug. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Az első eredeti egy mestermű. A többi rajzfilmre nem emlékszem, azok felejthetőek voltak, az új élőszereplőst meg még nem láttam, de az előzetes és a kritikák alapján egy szokásos bőrlehúzós dolog, mint a Szépség és a szörnyeteg esetében.
2019. aug. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szerintem minden idők legjobb Disney filmje, mind karakterek, felépítés, mondanivaló, zenék által. Nem is tudom, hányszor láttam már, de sosem fogom megunni. Hidegrázós egy-két jelent. :D Kicsiként csak tetszett az animáció, ahogy lefolynak az események, de felnőtt fejjel a mondanivalója is átjött, így a vége még meghatóbb számomra.

A második részt is nagyon szeretem, régebben talán az volt a kedveltebb. A harmadikat szintén nem tudom kihagyni a sorból, mert bár nem a megszokott stílus, de egy egész más koncepció és nézőpont, inkább ilyen gőzkieresztés és viccesnek vicces. Timon és Pumba megunhatatlan.

Tényleg nincs egy rossz szavam az egészre és örülök, hogy mások is szeretik. :D

2019. aug. 12. 14:12
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

Igazi klasszikus, az egyik legfantasztikusabb és maradandóbb Disney stúdiós alkotás. Hiába a sok CGI-s animációs "csoda", nem tudja szerintem überelni ezt egyik sem. Amúgy sem csípem ezeket igazán, néhány Pixar filmet leszámítva.

A második rész is jó volt, a harmadikat nem láttam még.

Az élő / vagyis hát, imitációja az élő állatoknak, mert színtiszta számítógépes film / verzióra is kíváncsi lennék, bár, kapott hideget-meleget egyaránt. Na, majd felkerül a Netre, előbb utóbb...

2019. aug. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Kiskoromban nem szerettem, de tavaly láttam egy képet vagy mémet róla és mivel nem emlékeztem a történetre akkor úgy döntöttem, hogy megnézem. Mivel azt tudtam, hogy van második része azért inkább azt néztem meg, mert úgy gondoltam, hogy a második részben úgyis lesznek visszautalások az első részére. A második rész végéhez közeledve elkezdtett érdekelni az első rész is, ezért a második rész után egyből megnéztem az első részt is.


Szóval akkor megszerettem. Aztán a rákövetkező nap megnéztem a harmadik részét is, ami nekem úgy tűnt, mintha az első részt próbálták volna boldogabbá, viccesebbé tenni.


A remake filmet is láttam, szerintem az is jó lett, azok ellenére, amiket megszoktak említeni, hogy hiányzott belőle(pl. érzelmek az állatok arcán, stb...).

2019. aug. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!