Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Érdemes-e csak Frank Castle...

Érdemes-e csak Frank Castle miatt megnézni a Daredevil 2. évadát, ha az elsőt nem láttam és csak a Punisher érdekelne?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nemrég kezdtem el nézni a netflixes Punisher sorozatot és most végeztem az első évaddal, de tudom, hogy csak két évad van belőle és mivel hallottam, hogy szerepel a Daredevil sorozat 2. évadában is, ezért úgy gondoltam, hogy csak maga a Punisher karakter miatt megnézném következőnek azt, majd folytatnám a Punisher-t. A sztori megértése miatt viszont nemtudom, hogy az első évadtól kéne kezdenem inkább a Daredevilt vagy teljesen tudnám szinte élvezni a második évadot is ha csak a Punisher szál érdekelne belőle. Szerintetek?

2019. aug. 12. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtam nézd a második évadtól,én is úgy tettem ugyanazon indokból.Csak a Castle vonal érdekelt,és teljesen érthető,élvezhető.Sőt! A Daredevil 2.évadát olyan szinten feldobta a jelenléte hogy nincs az a torrent amivel leszednéd :D. Persze utólag megnéztem az 1.évadot is,de nálam DD felejtős.
2019. aug. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :D
2019. aug. 13. 14:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem adj Matt Murdocknak is egy esélyt. Mint a Marvel többi Netflixes sorozata esetében, ő is óriási egyéniség és hihetetlen jó dinamikája van. Egyébként az első ésvadban az a Wilson Fisk a főgonosz, aki az 1994-es animációs Pókemberben is benne volt, szóval nem tartanám elhanyagolhatónak. Ugyanúgy benne van az a nyers brutalitás, mint a Punisherben.
2019. szept. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi még meglátom...
2019. szept. 8. 12:07
 5/5 anonim válasza:
Szeretem a Netflix Punisher sorozatát, de a Daredevil az abszolút kedvenc!!!
2019. szept. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!