Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki képzi ki arya starkot?

Lacika0131 kérdése:

Ki képzi ki arya starkot?

Figyelt kérdés
Az képzi ki, aki kivitte a várbol? valaki leirna spoiler nelkul, csak arra vagyok kivancsi hogy ő képzi ki-e? (arcváltó ember)

2019. aug. 13. 04:59
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
senki /no one/jaqen h'ghar/arcváltó ember
2019. aug. 13. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Dan Weiss és David Beinoff. Az ő kis kedvencük volt mindig, érződik is a sorozat azon felén amelyet saját kútfőből kellett megoldaniuk.
2019. aug. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%

Kiképzi? Ha kiképzésnek számít, hogy megvakítja, utána elverik párszor bottal, akkor igen. Utána valahogyan terminátor lesz.

Danyt megszúrják egyszer: azonnal meghal. Aryaát megszúrják tízszer: túléli és még egy assassin's creedet is letol rá. xD


Az arcnélküli emberek senkik. Nincs személyazonosságuk. Ez még megvolt az 5. évad végéig, de aztán az egyszerűség kedvéért csak Jaqen lesz, meg az Árva, aki nem csípi Aryát.


Ja és a kiképzés lényege: Én Arya Stark vagyok és hazamegyek. Az arcváltást utoljára pedig a 7. évadban látjuk, egy fanservice jelenetben, és utána még otthonról is lelép. xD

2019. aug. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3-as miért lett lepontozva?


Arya képzése abból áll, hogy hullákat csutakol meg bottal verekszik, bár inkább csak verik. Rejtély, hogy ha az árvát sosem tudta legyőzni (a végén karddal ment ellene, míg annak csak kése volt), hogy lesz nem sokkal később Brienne méltó ellenfele. Annak a Brienne-nek, aki legyőzte Lorast és a Vérebet is, és úgy 3x akkora, mint ő egy és van neki egy hatalmas pallosa. Emellett az sem tiszta, hogy képes az arcváltásra, ha azt sosem mutatták meg neki.

2022. febr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!