Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok olyan ROMANTIKUS...

Tudtok olyan ROMANTIKUS animéket mondani amiben a csaj őrült?

Figyelt kérdés
Őrült alatt ezt értem: Magabiztosan és félelem nélkül harcol, menő, fura ruhákban jár (ez nem kötelező), jobban harcol a pasinál+ a csávó is tudjon harcolni és ehhez hasonlók 🙃🤣

2019. aug. 14. 02:12
 1/8 anonim válasza:
20%

Szia csaj ilyen nem létezik

Csak pali

😂😂 A csajok gyengék s hisztisek

2019. aug. 14. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Janka1341 de köcsööög xDD Viszont én láttam már ilyet, csak olyannyira nem tetszett, hogy nem jegyeztem meg a címét... Az őrült boszorkánycsajszi olyan "vagányul" harcolt a robot nyulak ellen, hogy a végén az ölébe vitte a pasast xD. Ennyi nekem bőven elég volt, beleégett az agyamba. Nem akarooom!
2019. aug. 14. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem őrültnek nevezném akkor, szimplán csak erősebbnek, mint a férfi szereplő, mindenesetre így első körben ezt a kettőt ajánlanám, hogy ilyesmire gondoltál-e:

Kara no Kyoukai - nem viszik túlzásba a romantikát, de van benne, és a maga módján nagyon szép a bemutatott kapcsolat; illetve Mikiya alapvetően nem harcol, de azért mindent megtesz Shikiért

Fate/stay night - mivel visual novel az alapja, 3 különböző verziója van, melyek egy adott időintervallumot fednek le, alapvetően azzal a különbséggel (egyszerűen megfogalmazva), hogy a főszereplő srác másik lánnyal jön össze a végére: a sima Fate/stay night (alapvetően Saber sokkal erősebb, mint Shirou), Fate/stay night: Unlimited Blade Works (Rin az elején jóval erősebb volt, mint Shirou, a végére talán Shirou lett erősebb), illetve a legfrissebb a Heaven's Feel, ez három mozifilm, a harmadikat még nem adták le, emiatt még én se láttam, de ha jól emlékszem az alapszituációra, akkor Sakura is erősebb lesz itt, mint Shirou. Ezekben se túl erős a romantikus szál, de abszolút jelen van.

2019. aug. 14. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Strike the Blood, elég jó anime...
2019. aug. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Renai Boukun

Igazi yandere típus.

2019. aug. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem őrült csajról a Mirai Nikki jutott eszembe. A csávó is elég esetlen, inkább a csaj durvul benne.
2019. aug. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem őrült, meg nem harcolós, de a csaj a fiú 'felett' áll az elején

Fuuka - zenés, romantikus

2019. aug. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Talán a Hidan no Aria is ilyen (pont most ajánlottam valaki másnak >_<)
2019. aug. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!