Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ajánlanátok Narutohoz és Boku...

Ajánlanátok Narutohoz és Boku no hero academiához hasonló animéket?

Figyelt kérdés
Legfőképp olyan érdekel, amiben a fiataloknak szupererejük van, és végig izgalmas:D

2019. aug. 14. 09:45
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ó, és azt kifelejtettem, hogy plusz jó lenne, ha egy kis cuki romantikus szál is lenne benne^•^
2019. aug. 14. 09:50
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

Tokyo Ghoul

most sokanle fognakszavazni de szerintem megéri belenézni

2019. aug. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az első évadát megnéztem, plusz elkezdtem a másodikat, nem volt rossz, de annyira nem nyűgözött le:(
2019. aug. 14. 10:25
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

Hát én a Boku no Hero Academia-t nem ismerem annyira, és a Naruto-hoz sem feltétlenül hasonlítanám, de én ajánlom neked a Toaru sorozatokat. Az egyik szálban elég nagy szerepet kapnak a vallások, ami miatt kicsit nehézkes darab, de amúgy shounen anime, rengeteg poénnal, és van benne egy imádnivaló tsundere, aki egyébként az egyik főszereplő, és amikor találkozik a sráccal, a néző garantáltan szétröhögi az agyát(vagy ha éppen romantikusabb jelenet, akkor elolvad).


Ebben a sorrendben jöttek ki a sorozatok, és így is érdemes nézni őket:

Toaru Majutsu no Index (ez a vallásos szál, ami a főszereplő srácról és egy apácáról szól)

Toaru Kagaku no Railgun (ez a tsundere lányról és a barátnőiről szól, kicsit komikusabb, könnyebben érthető, mert nem a vallások adják a lényegi részét, de ettől még ez is hihetetlenül izgi)

Toaru Majutsu no Index II (az Index folytatása)

Toaru Kagaku no Railgun S (a Railgun folytatása)

Toaru Majutsu no Index III

Toaru Kagaku no Accelerator (ez az egyik "főgonoszról" szól, akit ennek ellenére garantáltan meg fogsz szeretni, ahogy megismered a múltját, illetve később már egyáltalán nem tartod majd gonosznak, csak annak tetteti magát) ez a sorozat most fut

Toaru Kagaku no Railgun III (ez a sorozat még nem fut)


A sorozatok közt vannak időbeli átfedések, tehát amit az Index I-ben látsz, annak egy részét jobban kifejtik a Railgun S-ben, illetve a Railgun időben korábban játszódik, mint az Index. A neten lehet találni összeállításokat időrend szerint, de akkor nem biztos, hogy mindent érteni fogsz. Ha viszont ebben a sorrendben nézed, akkor kicsit ugrálni fog az időben(24 részenként szerintem kibírható), de akkor garantáltan érteni fogsz mindent. (ha mégsem, akkor az nem az időrenden múlik)


Rengeteg shounent ismerek, és sokat szeretek is, de igazából nem tudom megmondani, hogy ezt szeretem jobban, vagy a Naruto-t(pedig már jó 10 éve Naruto fan vagyok!), szóval ajánlom mindenképp!

2019. aug. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez nagyon jól hangzik, mindenképp belenézek*-*
2019. aug. 14. 12:59
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Attack on titan
2019. aug. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Hunter x hunter
2019. aug. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 kevin064 ***** válasza:
100%
Nekem is csak a Hunter x Hunter jut eszembe
2019. aug. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Hidan no Aria (pár embernek úgymond “szuepererejuk” van de nem olyan mint a BNHA inkább olyan mint a Naruto és ebben nem surikenekkel vagy kunaikkal harcolnak hanem lőfegyverrel és karddal, van benne egy kis szerelmi szal is)
2019. aug. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

4. válaszoló vagyok.

A Shakugan no Shana-t is ajánlom még. Ugyanaz a kiadója, mint az Index-nek, így az Index-ben van néhány Shana-s utalás(nem történetileg, a két anime külön világ, csak néhány poén, hogy pl. az Index-ben az egyik öregember Shana mangát olvas). Ebben is van szerelmi szál, a két főszereplő összejön a végén.


Illetve egy másik kedvenc sorozatom még a Douluo Dalu. Ezt nem nevezném animének, mert cgi, tehát nem 2D, hanem 3D, illetve ez kínai, de nagyon jó a története, és ebben is van szerelmi szál, ami mellesleg eszméletlenül aranyos. Ebben is van sok humor, illetve látványos harcok is. Most a második évadánál tart, de itt csak 15 perces egy rész, szóval könnyű behozni, ha érdekel.

https://www.youtube.com/watch?v=L9eyofPdQNY

A srác a főszereplő, aki korábban egy bérgyilkos szektához tartozott(kicsit nindzsaszerű), majd amikor rajtakapták, hogy ellopta a szekta titkait(csak meg akarta tanulni, és továbbfejleszteni a szekta javára, szóval semmilyen önző cél nem vezérelte), ki akarták zárni, de ő inkább öngyilkos lett, mert a szekta volt a mindene. Ezután újjászületett egy másik világban, viszont az ottani "harcrendszerben" gyengének számított az ereje miatt, ezért rejtett fegyvereket, és mérgeket kezdett használni, hogy ezt a hátrányt ellensúlyozza. Amikor meg tanárt keresett, kiválasztotta azt az egyet, akit mindenki lenéz, mert harc helyett inkább elmélettel foglalkozik, amiket amúgy senki nem fogad el, de a srác egy zseni, és amellett, hogy kb. minden korabelinél erősebb, a tanár elméleteit is igazolta. Egyébként pontosítanám a korábbi állításomat. Nálam ez vetekszik a Naruto-val, és a Toaru csak a 2. hely lenne.

2019. aug. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!