Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szulejmán rajongók! Akik...

Szulejmán rajongók! Akik nézték/nézik a sorozatot tudnának az alábbi kérdéseimre válaszolni? Ezek nekem valahogy kimaradtak.

Figyelt kérdés

Mi lett Mercan agával. Az még meg van, hogy Sah szultánával akart menni, de végül maradt Szulejmán szolgálatában és én ott láttam utoljára, amikor Sah szultánát kísérte ki, és amikor búcsúzott tőle. Utána már nem is láttam, vagy csak én nem emlékszem. Mi lett vele? Hova tűnt?


A másik kérdésemre nem biztos, hogy tudjátok a választ, de azért megkérdezem hátha. Most láttam a 217-18.részt amiben Nurbanu megkéri Hürremet, hogy had menjen Szelim herceg háremével, mert ő nem akar lemondani a hercegről, erre azt mondja neki Hürrem, hogy emlékezteti őt valakire aki régen a palotába került és ismerte. Kire céloz? Nem hiszem, hogy magára, mert azt mondta, hogy ő ismerte, de kire gondolt?


A válaszokat előre is köszönöm!



2019. aug. 16. 14:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja bocs, az első kérésemnél lemaradt a ?
2019. aug. 16. 14:26
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mercan aga nem szerepelt miután elment Şah Szultána nem mutatták mi történt vele. A második kérdésed nem nagyon értem 4x néztem végig a sorozatot
2019. aug. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem baj, amúgyis a második kérdésre már megtaláltam a választ, Hürremet Nurbanu a régi önmagára emlékeztette, ezért mondta, hogy emlékezteti valakire, csak azt nem értem akkor miért mondta hozzá azt, hogy "akit ismert", amikor magáról beszélt. Na mindegy, a lényeg, hogy megvan a válasz! :D


Amúgy nagyon kösöznöm a válaszodat, azt hittem csak nekem maradt ki mi lett Mercan agával, de akkor tényleg nem mutatták utána.

2019. aug. 17. 20:21
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hürrem múltjáról nem tudtak akkoriban a palotában, szóval ezért sem akarta elárulni.
2019. szept. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!