Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok/írnátok olyan filmeket...

Bogii bogso kérdése:

Tudtok/írnátok olyan filmeket mint pl, belső tenger,? Nővérem huga, mielőtt felébredek stb. akár horror film is lehet ha van benne kisbaba vagy kisgyerek az mégjobb.

Figyelt kérdés

Tehát ilyen filmekre gondolok . Nem azok a nyálangzós ,szerelmes titanikos ...filmek. hanem iylen elgondolkodtató, vagy horror akár meghalt gyerekről szól mint a teremtés klinikája bár ezeket már annyiszor láttam, a felsoroltakat...hátha van még amit nem.


Horror is jó bár tuti láttam azokat amiket irnátok.

Tehát ilyen dolgokra gondolok ,akár horrorszerű/vagy nem gyerek szereplő van benne (ha főszereplő gyerek az mégjobb) ha lehet ne kutyás meg lesszis, meg mentsük meg az állatokat kalandra fel, stb)

Tehát amit írtam az pl elgondolkodtató volt a nővérem huga mikor dönteni kell dolgokban és a belső tenger is Amikor a főszereplő megakar halni akár öngyilkosságról is szólhat!

Vagy pl hogy kiderül egy családtagról hogy beteg és a családtagjai nehezen engedik el,de ő megakar halni.

Leukémiáról is szólhat pl.

tehát legyen benne valami érdekes,elgondolkodtató,



2019. aug. 17. 15:36
 1/4 A kérdező kommentje:
gyógyíthatatlan betegségről is szólhat!
2019. aug. 17. 15:50
 2/4 anonim ***** válasza:

Gyermek a túlvilágról

Árnykép

2019. aug. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm , hmm meg is nézem most még nem láttam de már a címe is tetszik tuti jó lesz
2019. aug. 17. 17:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Death of a superhero

Let me in

2019. aug. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!