Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Maria Hill hol/mikor szerepel...

Maria Hill hol/mikor szerepel a Marvel kapitányban?

Figyelt kérdés

Van nekem egy ilyen könyvem: [link]

Ebben felsorolja az összes Marvel-szereplőket, és benne van az is hogy ki melyik filmekben tűnik fel (cameojelenetek is számítanak természetesen, pl. Tony Stark a könyv szerint szerepel a Hihetetlen Hulkban is, pedig csak stáblistás jelenetben van benne).

Maria Hill filmes szerepeinél pedig azt néztem, hogy írja a Marvel kapitányt. Na most végignéztem említett filmet, stáblistás jelenetekkel együtt, és egy másodpercig sem emlékszem hogy Hill bármikor feltűnt volna benne. Tui mit tudtok erről? Nyomdahiba, és nem is szerepelt, vagy esetleg valami olyan cameo formájában volt benne amit nehéz kiszúrni? Vagy bővített változatban van benne?



2019. aug. 17. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ott volt mikor Peter találkozott Furyval a S.W.O.R.D. főhadiszálláson. + a 2. stáblista jelenetben.
2019. aug. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Peter? Milyen Peter? Parker? Ő nem volt a Marvel kapitányban... A második stáblista utáni jelenet az az mikor Goose mászkál Fury asztalán, aztán kiköpi a Tesseractot.

Az első meg mikor a megmaradt Bosszúállók először találkoznak Carollal. Egyik jelentben sem emlékszek sem Hillre sem Parkerre.

2019. aug. 17. 19:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nyomdahiba, vagy lehet, hogy már az eredetibe rosszul volt.

De amúgy nem, nem volt benne a filmben. A prelude comicban benne volt az tudom, de nem hiszem, hogy azt számítanák.

2019. aug. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, a képregények nem számítanak. Csak a filmeket veszik ott számba, amik a moziuniverzum részei a Végjáték előtt (tehát ha jól számolom odáig 21 filmet). Akkor tényleg nyomdahiba lesz. Köszi!
2019. aug. 17. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!