Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a film címe? 80-90s években...

Mi a film címe? 80-90s években láttam. Az embererek elzárva külön élnek ha jól rémlik két gyerek megszökik hogy felfedezzék a külvilágot ami fertőzöttnek hitt. Több részes ha jól emlékszem 1-2. Hasonlint a Sziget c filmre de más a sztori lényege

Figyelt kérdés
2019. aug. 18. 03:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem a Logan futása?

[link]

2019. aug. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg a "Menekülés a Paradicsomból" (Fuga dal paradiso)?

[link]


(Egy fiuról és egy lányról szól, Teo és Beatrice, akik kiszöknek a földalatti zárt világból felszínre. A föld alattiak vissza akarják vinni őket, ezért tevével meg lángszóróval üldözik őket.)

2019. aug. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat kb20-25éve láthattam a filmet A Logan szökése hasonlít a Menekülés a Paradicsomból meg sehol se tudom megnézni torrent oldalakon se találtam.
2019. aug. 22. 20:40
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt vannak képek a Menekülés a paradicsomból-ból, csak hogy el tudd dönteni, hogy ezt keresed-e.

2019. aug. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Bár már régen volt, leírom, mire emlékszem a Menekülés a Paradicsomból filmből:(SPOILER, aki még nem látta)

Valamilyen nukleáris katasztrófa után a pénzesebb emberek leköltöztek földalatti bunkereikbe és ott élnek már pár nemzedék óta. Az átlag ember nem is tudja, hogy létezik a külvilág, a gyerekek is azt hiszik, hogy a világuk abból áll, amit látnak.

A családok elszeparálva élnek saját lakosztályaikban, a két gyerek sem találkozott még egymással személyesen, csak a nagy képernyőn keresztül látják egymást, de egymásba szeretnek. (Csak akkor találkozhatnak majd és költözhetnek össze, ha majd elég idősek lesznek és a központi számítógép kompatibilisnek találja majd őket, hogy "párt alkossanak".)

Teo apja tanácstag és van egy medálja. Egyszer Teo kinyitja a medált és talál benne egy video CD-t, amin videók vannak a régi fenti világról (focimeccs, állatok stb.). A gyerekek amikor megnézik, nem értik, hogy pl. hogy lehet egyszerre ennyi ember egy helyen, meg mik azok az állatok. A narrátor a felvételen megemlíti, hogy az a képen egy medve. A CD-n találnak egy térképet is a bunkerről és rájönnek, hogyan tudnának találkozni. Teoéknak van egy házirobotja, aki kinyitja neki a kijáratot. Kinn a bunker egyik folyosóján találkoznak, de már nem tudnak visszamenni a lakosztályaikba, mert az ajtó becsukódott. Ekkor elindulnak másik irányba és kijutnak a felszínre, ami egy eléggé lepusztult sivatagos világ. Találnak egy kutyát, azt elnevezik Medvének. Elindulnak, eljutnak egy városba, ahol találkoznak túlélőkkel.

A bunkerből egy csapat indul utánuk tevékkel, hogy visszavigyék őket. (Amíg üldözik őket, az üldözőik útközben lángszóróval irtják felszíni embereket, merthogy azok "fertőzöttek". )

A végén sikerül a két gyereknek meg a felszíni embereknek beindítani egy hajót, amivel állítólag eljuthatnak valami olyan szigetre, ami élhető.

2019. aug. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2019. aug. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen ez lesz amit kerestem a menekülés a paradicsomból!Köszönöm!!
2019. aug. 26. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!