Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Brie Larson milyen függőségben...

Brie Larson milyen függőségben vagy betegségben szenved?

Figyelt kérdés

Arra a színésznőre gondolok aki most a Marvel-filmekben van benne, a szőke lány aki tüzet lövöldöz meg repül. Rengeteg fotón, videón, sőt magukban a filmjeiben is megfigyeltem rajta, hogy teljesen rendellenes az arca: állandóan merev, üres tekintettel néz maga elé, az arca teljesen kifejezéstelen, érdektelen, mint a kemény kábítószer függőké. Végignéztem a Marveles filmet is, abban is gyakorlatilag egész végig olyan arcot vág. A promóciós reklámfotókon is szintén. Üres, semmitmondó tekintet, kifejezéstelen arc, mint aki állandóan tér, idő és identitásbeli zavarban van. Sőt, mintha az egész arca, állkapcsa föl lenne dagadva.

Tudja valaki neki mi baja ilyen szempontból? Valami betegségtől vagy születési rendellenességtől szenved, vagy kábítószerfüggő? Utóbbiért nagy kár lenne, szép és tehetséges lány, ha így van miért engedik neki, miért nem küldik el elvonóra? Úgy vettem észre nagy sztárnak számít, kár lenne érte, nem hiszem el hogy nincs senki aki segítsen neki.

Ha meg beteg akkor mi baja pontosan, mitől lesz valaki ilyen? Ti tudjátok mi van vele? Vagy csak nekem tűnt fel hogy mennyire semmitmondó arckifejezése van bárhol, bármikor tűnik fel?



2019. aug. 18. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Nem lehet, hogy te szenvedsz egyben?
2019. aug. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért kell feltétlenül valami bajának lenni?

Ilyen az arca, ennyire egyszerű.

2019. aug. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 Nem csak az arcformájára gondolok. Nézd meg jobban, bármelyik filmben vagy egyéb helyen: arckifejezése, tekintete. Nem olyan mint egy átlag emberé. Ezért kérdezem.
2019. aug. 18. 21:43
 4/6 anonim válasza:

szerintem sincs semmi baja.

valószínüleg azért tűnik kifelyezéstelennek, mert keveset mosolyog, és mintha egy kicsit arrogáns lenne.

2019. aug. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"kicsit"
2019. aug. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező te szenvedsz Brie Larson szindrómában a folyamatos Brie Larson kérdéseiddel.
2019. aug. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!