Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik régi sorozat ez?

Melyik régi sorozat ez?

Figyelt kérdés
Azt hiszem a sorozat címe egy francia női név, úgy rémlik, hogy van benne "e" betű, talán azzal is kezdődik, de nem vagyok biztos benne. Úgy indul, hogy valami orvos talál egy pucér nőt az út közepén, aki full amnéziás. Nem, nem a Rejtjelek az, nincs rajta tetkó, meg úgy rémlik szöszi. A nőnek van valami szuper képessége, hogy el tudja venni az emberek tudatának egy részét azzal, hogy a szemükbe néz. Pl egy opera énekesnek el tudja venni az énektudását, vagy egy gyilkosnak a gyilkolásra való hajlamát. Úgy rémlik ezek voltak konkrét példák. Valami olyasmi is volt benne, hogy kísérleteztek a csaj vérével, aztán kiderült, hogy van benne valami mikroba, ami ezeket az extra képességeket adja neki. Nagyjából ennyi rémlik, legalább 10 éve lehetett TV-ben. Bármi ötlet, hogy melyik sorozat az?

2019. aug. 18. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem a Lucy ugrott be
2019. aug. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem az, ez valami totál más, nem ismert sorozat. Egyszer már sikerült megtalálnom régebben, hogy mi a címe, de elkevertem. Igazából akkor is mindegy volt sajnos, mert nem lehetett sehonnan megszerezni. :S
2019. aug. 19. 10:23
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez az: [link]
2019. nov. 3. 01:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!